Ana Sayfa / Moloz / Moloz Döküm Ücreti

Moloz Döküm Ücreti

İstanbul da Kentsel Dönüşüm Projeleri ve özellikle de çok eski yapıların bulunması nedeniyle yıpranan yapıların tadilatı veya topyekun değiştirilmesi nedeniyle ortaya çıkan molozların bertaraf edilmesi maliyetlerini de beraberinde getirmektedir. Haliyle yapı sahipleri şahıs yada şahısların bu maliyetlerin ne kadar olduğu ve buna ilişkin bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Bu hususta İstanbul Yalçınlar Moloz Atım Hattı olarak konuya açıklık getirmek ve bu konuda siz hizmet alıcıları bilgilendirmek amacıyla bu yazı ele alınmıştır.

Moloz döküm ücreti

Öncelikle moloz atım ücretinin net bir rayiç bedeli bulunmamaktadır. Çünkü alınıp bertaraf edilmesi istenen molozların çuvallı mı? çuvalsız mı?, araca taşıma mesafesi, molozun bulunduğu kat, çuvallı ise büyük çuval mı küçük çuval mı olduğu hususları moloz atma ücretlerini etkilemektedir. Ve duruma göre değişkenlik göstermektedir.

Küçük Moloz Çuvalı Döküm Ücreti?

Bütün asgari şartların ( aracın yanaşma mesafesi, zemin kat veya bahçe katında bulunması durumu vb.) sabit kalması koşulu ile resimde de görüldüğü üzere küçük boy moloz çuvalının adet döküm ücreti 3 TLve 4 TL arasında değişmektedir.

Büyük Moloz Çuvalı Döküm Ücreti?

Büyük moloz çuvalı olması durumunda ise yani un çuvalı diye tabir edilen büyük çuvalların da adet döküm ücreti 4 TL ve 5 TL olarak değişmektedir.

İstanbul Yalçınlar Moloz Atım Hattı olarak en sağlıklı fiyat teklifinin bütün şartların değerlendirilmesi ve yapılan görüşme sonucunda belirlenmesi gerektiğidir. Bu nedenle yıkım kırım ve tadilat sonucu oluşan molozların çuvallı veya çuvalsız ve yahut hangi katta bulunduğuna bakılmaksızın bizleri arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tarafımızca size en yakın ekip arkadaşlarımızın yönlendirilmesi yapılarak en kısa sürede molozların ilgili döküm sahalarına götürülmesi sağlanacaktır. Lütfen bu tür hizmetleriniz için bizleri arayınız.

Moloz Çuvalını nereden temin edebilirim?

İhtiyacınız halinde moloz çuvalını nalburiyelerde satın alabilirsiniz. Ancak internet ortamında moloz çuvalı satışını yapan internet siteleride bulunmakta olup fiyat konusunda sizin fikir edinmenizi de sağlayacaktır. Bu hizmeti sağlayıcı internet sitelerinde moloz çuvalı alırken güvenirlik durumunu iyice araştırılmadan alınmamasını tevsiye ederiz. Hizmet sağlayıcı kurumsal ve güvenilir firmalar olması halinde internet sitelerinden alınması daha ekonomik olmaktadır.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 779 5443 – https://www.moluzcu.com

İncelemek İster misin?

İstanbul Molozcu

İstanbul Molozcu

Moloz, en basit tanımı ile inşaat sonrası ortaya çıkan inşaat çöpü ya da inşaat artığı …

Bir Yorum

  1. Anlatım uslubunuz ve anlatış şekliniz bi harika enver bey gerekli bütün bilgiler sahip olduğum için size teşekkur eder başarılarınızın devaminı diliyorum.

Bir cevap yazın