Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Bahçelievler Moloz Atım Hattı

Bahçelievler Moloz Atım Hattı

Başakşehir Moloz Atım Hattı
Başakşehir Moloz Atım Hattı

Bahçelievler moloz atım hattı olarak yapılan incelemelere göre genellikle yaz mevsiminde ev kiralama, tadilat vekentsel dönüşüm hız kazanıyor. Buna bağlı olarak da yazın ortaya çıkan inşaat artıkları kış mevsimine oranla neredeyse dört kat daha fazla olduğu ortaya konmuştur. Kış mevsiminde aralıklı zamanlarda olan moloz atımı, ilkbahar, yaz ve sonbahar mevsimleri moloz atımına göre artış oluyor.

Bahçelievler Moloz Atım Hizmeti

Bahçelievler moloz atım hattı moloz atım hizmeti çuvallı ya da çuvalsız olarak yapılır. Yıkım, kırım ve tadilat sonucu oluşan molozların miktarına göre firmaya başvurulduğunda, bulunduğu yeri, çuvallı mı çuvalsız mı alınacağını ve molozların ne zaman alınması istendiği de belirtilmelidir. Yıkma ya da kırma işlemleri için özellikle hafta sonu sabah saatleri zorunlu olmadıkça çalışma yapılması önerilmez. Hafta sonları çalışma yapılmasının zorunlu olduğu hallerde ise Bahçelievler moloz atım hattı ekibi tarafından gerekli titizlik gösterilerek önlem alınır. Moloz atıkları kişilerin istediği yerden alınır ve döküm sahalarına boşaltılır. İş makinelerinin gücünden yararlanamayacak olan bina içerisinde yapılan yıkma ya da kırma işlemlerinde, moloz atımı için ihtiyaç duyulduğu kadar eleman ayarlanarak gerekli önlemler alındıktan ve molozlar çuvallara doldurulduktan sonra yükleme işlemi gerçekleştirilir.

Bahçelievler Moloz Atım Hattı
Bahçelievler Moloz Atım Hattı

Molozlar Belirli Alanlara Dökülmeli

İstanbul’un ilçelerinden biri olan Bahçelievler’de, Bahçelievler moloz atım hattı bulunmaktadır. Yıkma, kırma gibi işlemlerde döküntü ya da inşaat atığı çıkması muhtemeldir. Bazen çok az çıkacağı düşülse de sanılanın aksine oldukça fazla moloz çıkabilir. Bu durumda moloz atımı için profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Çıkan molozların az ya da çok olmasına bağlı olarak yeterli sayıda personel ile çalışılmalıdır. Moloz atıklarının bilinçsizce sokağa dökülmesi hem çevre hem de insan sağlığı açısından doğru değildir. Ayrıca belediye tarafından bu atıklar çöp olarak da alınamıyor. Çünkü her atığın döküldüğü anlan farklıdır. Mahalle arasında, bina önünde biriktirilen molozlar, yaya yolunu engellediği ya da çevreye zararlı olmasından dolayı kişilere, zabıtalar tarafından ceza da kesilebiliyor. İnşaat atığı ve döküntüler belediyenin belirlemiş olduğu yerlere dökülmelidir. http://www.duvaryikimkirim.net/ sitesi üzerinden firma ile iletişime geçerek kırma işleminde ortaya çıkan molozlardan hızlı ve profesyonelce çalışan ekip sayesinde kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564https://www.moluzcu.com

Bahçelievler Moloz Atım Hattı
Bahçelievler Moloz Atım Hattı