Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Sarıyer Moloz Atım Hattı

Sarıyer Moloz Atım Hattı


Sarıyer Moloz Atım Hattı çevre temizliğinin lokomotif sektörleri arasındadır. Ülkenin doğusu ve batısı fark etmeksizin her alanında inşaat işleri görülmektedir. İnşaat firmalarının beğenilen yapılar gerçekleştirmesi, vatandaşların bu yapılara talep göstermesi ile yeni bina yapımı hızlanmaktadır. Boş alanların daralması ile beraber eski binaların yıkılıp bu alanların kullanılması usulü yaygınlaşıyor. Özellikle İstanbul’un gecekondu bölgelerinde başlayan kentsel dönüşüm faaliyetleri şehrin değişimini sağlıyor.

Bu süreçte eski binaların yıkılmasından kaynaklanan yüksek bir moloz yığını bulunuyor. Sarıyer moloz atım hattı firması oluşan moloz yığınlarının alımını gerçekleştiriyor. Kamyon kepçe filosu ile mekân, semt, cadde ve kat fark etmeksizin her türlü alandan molozlar kolayca alınarak rahatlama sağlanıyor. Firmanın personel sayısının fazla olması ve filosunun genişliği, molozların alanlarda beklemeden çok kısa vakitlerde belirtilen bölgelere dökülmesini başarıyor.

Sarıyer Moloz Atım Hattı
Sarıyer Moloz Atım Hattı

Her Türlü Yıkım Ve Kırım İşleri

İstanbul’un metropol ilçelerinden biri olan Sarıyer’de İstanbul ile benzer şekilde bir dönüşüm yaşanıyor. Sarıyer’in sokaklarında ve caddelerinde değişimin izlerine rastlanıyor. Hem resmi kurumlar hem de özel şirketler binalarının çevrelerinde düzenleme yapıyor. Bu düzenlemeler çerçevesinde ilgili duvarların yıkılması gerekebiliyor. Ayrıca alt yapı çalışmalarının yapılması sırasında yoğun kırım işleri gerekiyor. Sarıyer moloz atım hattı firması müşterilerinin sadece dekor ve tasarıma odaklanmasını istiyor. Bunun dışında uzmanlık gerektiren kırım ve moloz taşıma işlerini profesyonel kadrosu ile üstleniyor.

Destek hattı 24 saat boyunca müşterilerinden gelen talepleri değerlendiriyor. Bu konuda gerekli yazışmaları ve incelemeleri yapan ekipler, gerekli gördüğü takdirde yıkım alanına giderek yerinde inceleme yapıyor. Müşterilerine zaman ve fiyat teklifini sunarak ve kabul edilmesi halinde firma olarak iş planı çıkarılıyor. Plansız işe başlamayan firma, öncelikle çevre güvenliğini sağlamaya önem veriyor.

Sarıyer Moloz Atım Hattı
Sarıyer Moloz Atım Hattı

Moloz Taşıma İşlemleri

Yeni binaların yapılması, çevre düzenlemesi, bahçe dekorasyonları, yeşil alan çalışmaları, duvar yıkımları gibi işlemler sonunda inşaat malzemesi sokaklarda yer iştigal ediyor. Oluşan molozların bir an önce taşınması gerekiyor. Taşıma ile hem hukuki hem ahlaki sorumluluk gideriliyor. Evlerin ve ofislerin içyapılarından yapılan dekorasyon işlemleri sonunda da hatırı sayılır bir moloz kalıntısı görülüyor. İşleriniz için Sarıyer moloz atım hattı işlemlerinden yararlanabilmek için sitesinden talep https://www.moluzcu.com/oluşturabilirsiniz.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 799 54 43