Ana Sayfa / İSTANBUL MOLOZ HATTI

İSTANBUL MOLOZ HATTI

İstanbul Moloz Hattını il sınırları içinde olması koşulu ile hangi semt veya mahalle olduğuna bakılmaksızın arayabilirsiniz. Evinizde bahçenizde veya iş yerinizde yıkım kırım ve tadilat sonucu çıkan molozları talebiniz halinde İstanbul Moloz Hattı olarak kapınızdan alıyoruz. Oluşan molozların evinizin bahçe katında veya 30. katta olması önemli değildir. Molozlar nerede olursa olsun uzman ekibimiz ve kapalı kasa araçlarımız ile moloz atma hizmeti yürütmekteyiz.  Moloz atımı sırasında çevreye zarar vermeden ve gürültü kirliliği yaratmadan usulüne uygun olarak yüklemesini yapıyoruz. Yükleme işini tamamladıktan sonra Hafriyat Toprağı İnşaat Ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği hükümleri gereğince hareket ediyoruz. İlgili Büyük Şehir Belediyesince yada molozların bulunduğu mahalli Belediye Başkanlığınca belirlenen yasal hafriyat döküm sahalarına döküyoruz.

istanbul moloz hattı

Yalçınlar İstanbul Moloz Hattı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunarken memnuniyetinizi kazanmak istiyoruz. Bu nedenle lütfen bizleri ararken yıkım kırım ve tadilat sonucu oluşan molozların miktarını belirtiniz. Bulunduğu yeri, çuvallı mı çuvalsız mı alınacağını ve ne zaman alınıp yüklenilmesini istediğinizi belirtiniz. Özellikle hafta sonu sabah saatleri zorunlu olmadıkça çalışma yapılmamalıdır. Çalışma yapılmasının zorunlu olduğu hallerde ise İstanbul Moloz Hattı ekibi tarafından gerekli titizlik gösterilip önlem alınmış olacaktır. Ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli önlemler alındıktan ve molozları çuvallara doldurduktan sonra yükleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Bizi haftanın her günü ve günün her saati arayabilirsiniz. Fiyat teklifi alabilirsiniz yada danışabilirsiniz. Bu konuda ekibimiz elinden gelen her türlü yardımı sağlayacaktır.