Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Beşiktaş Moloz Atım Hattı

Beşiktaş Moloz Atım Hattı

Beşiktaş moloz atım hattı olarak İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerinde talebiniz üzerine tadilat dekorasyon ve yıkım kırım sonrasında oluşan molozları çuvallı veya çuvalsız bir şekilde, kapı önünde veya bulunan binanın en üst katında bulunduğuna bakılmaksızın kalifiyeli ekibimiz tarafından yüklenilmektedir.

beşiktaş moloz atım hattı
beşiktaş moloz atım hattı

Yıkım Kırım Hizmetleri 

Beşiktaş Moloz Atım Hattı 1993 yılından bu yana İstanbul’un bütün noktalarında  yıkım kırım işleri yapmaktadır. Ayrıca moloz nakliye işlerini de aralıksız sürdürmektedir. Bu nedenle yılların vermiş olduğu tecrübe ile bütün yıkım kırım ve moloz nakliye işlerini itina ile yapıyoruz. Banyo ve mutfak fayansı kırım ve yıkım, şap yıkım kırım vb. bütün yıkım kırım işleri için kalifiyeli ekibimiz ile hizmetlerimiz devam etmektedir.

Talep Süreci Nasıl İşler

Bütün moloz ve yıkım kırım işleriniz için Beşiktaş moloz atım hattı  www.moluzcu.com web adresi mesaj ileti bölümünden veya 0541 779 54 43 ve 0541 370 65 64 telefon numaralarından ekibimize ulaşıp yapılması istenen veyahut yapılması planlanan işin mahallinde keşif yapmalarını talep edebilirsiniz. Ekiplerimiz tarafından keşif yaptıktan sonra işin maliyeti, personel giderleri ve döküm maliyeti vb. hesaplama işlemi yapılır ve sizlere en uygun fiyat teklifi verilir. Lütfen keşif ekibimizce özellikle yıkım kırım işleri için mahallinde inceleme yapılmadan fiyat teklifi yapmayınız.

Yıkım, kırım, tadilat ve dekorasyon sonucu çıkan molozlar görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Görüntü kirliliğinin yanında çevreye ciddi zararlar vermektedir. İşte bu noktada tecrübeli ve yeterli araç sayısına sahip firmamız Beşiktaş moloz atım hattı sorununun çözümüne hizmet etmektedir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde yıkım kırım tadilat ve dekorasyon sonucu çıkan molozların atımı için bizleri arayabilirsiniz.

Moloz Atımın da Neden Firmamız?

Firmamız prensipleri gereği sadece ücreti karşılığında hizmet vermemektedir. Gerektiğinden yıkım kırım ve moloz işleriniz için danışabilir fikir elde edebilirsiniz. Firmamız olarak sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. İşimizi yaparken çevreyi temiz tutmak, zarar vermeden gerekli önlemleri alarak yürütmek temel prensibimizdir. Yüklenen molozları kesinlikle yasal hafriyat döküm sahalarının dışına taşımıyoruz. İlgili Büyükşehir Belediyesinin yahut mahalli Belediye Başkanlığının belirlediği moloz döküm alanları bulunmaktadır. Firmamız Beşiktaş moloz atım hattı hizmeti yürütürken bu ilgili kurumların belirlediği yasal döküm sahalarına boşaltılmaktadır.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 779 54 43

Daha detaylı bilgi için ziyaret et: https://www.istanbulmolozatim.com/