Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Kadıköy Moloz Atım Hattı

Kadıköy Moloz Atım Hattı

kadıköy moloz atım hattı
kadıköy moloz atım hattı

       Kadıköy Moloz Atım Hattı firması olarak en fazla hizmet verdiğimiz bölgelerin başından Kadıköy  gelmektedir. Dolayısıyla Kadıköy için kısaca kadim ilçenin tarihi mimarisine değinmek istedik.

         Bu tarihi ve mimari yapının Kadıköy Moloz Atım Hattı işleri ile neden yoğun olarak hizmet verdiğimizin anlaşılması açısından açıklayıcı olacaktır. İstanbul’un kadim olan bu ilçenin tarihi yaklaşık milattan önce 600-650 yıllarına dayanmaktadır. İlk kuruluş yerleşkesi Fikirtepe’dir. Kuruluşundan 19.yüzyıla kadar gerek coğrafi avantajı gerek tarihi yapısı nedeniyle hızlı bir gelişme sağlamıştır. 19. Yüzyılın sonlarına doğru gayrimüslimlerin tercihi haline geldiği gözlemlenir. Cumhuriyetin kuruluşu sırasında İstanbul’un en gelişmiş semtleri arasındaki yerini alır. Köy statüsünde iken Üsküdar’a bağlı olan Kadıköy 1930’da ilçe unvanı kazanmıştır. Dolayısıyla tarihe bu kadar tanıklık etmiş kadim ilçenin hızlı yapılaşması, var olan yapıların yıpranması, büyük projelerin uygulanması Kadıköy Moloz Atım Hattı sorununu da beraberinde getirmiştir.

      Yıkım, kırım, tadilat ve dekorasyon sonucu çıkan molozlar görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Görüntü kirliliğinin yanında

çevreye ciddi zararlar vermektedir. İşte bu noktada tecrübeli ve yeterli araç sayısına sahip firmamız Kadıköy Moloz Atım Hattı sorununun çözümüne hizmet etmektedir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde tadilat dekorasyon ve yıkım kırım sonucu çıkan molozların atımı için bizleri arayabilirsiniz. Haftanın her günü ve günün her saati arayabilirsiniz. Firmamız prensipleri gereği sadece ücreti karşılığında hizmet vermemektedir. Gerektiğinden yıkım kırım ve moloz işleriniz için danışabilir fikir elde edebilirsiniz. Firmamız olarak sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. İşimizi yaparken çevreyi temiz tutmak, zarar vermeden gerekli önlemleri alarak yürütmek temel prensibimizdir. Yüklenen molozları kesinlikle yasal hafriyat döküm sahalarının dışına taşımıyoruz. İlgili Büyükşehir Belediyesinin yahut mahalli Belediye Başkanlığının belirlediği moloz döküm alanları bulunmaktadır. Firmamız Kadıköy moloz atımı hizmeti yürütürken bu ilgili kurumların belirlediği yasal döküm sahalarına boşaltılmaktadır.

Kadıköy Moloz Atım Hattı
Kadıköy Moloz Atım Hattı

         Aşağıda listelenen Kadıköy’ün bütün mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Cadde Bostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallelsi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallasi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Ondokuz Mayıs Mahallesi, Osman Ağa Mahallesi, Rasim Paşa Mahallesi, Sahrayıcedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi ve Zühtüpaşa Mahallesi

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564https://www.moluzcu.com