Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Eyüp Moloz Atım Hattı

Eyüp Moloz Atım Hattı

Eyüp moloz atim hattı molozları miktarına göre belirleyerek hangi iş makinesi ile alınması gerektiğini belirler. Bu belirleme işlemi sayesinde moloz almaya gelen ekibin hangi aletler ile çalışacağı da belirlenmiş olur.

Eyüp Moloz Atım Hattı
Eyüp Moloz Atım Hattı

Eyüp Moloz Atim Hattı Alanına Göre Yöntemi

Eyüp moloz atim hattı açık alan ya da kapalı alan olacak şekilde alanına uygun yöntem uygular. Açık alan moloz alma yöntemi genel olarak iş makinesi yardımı ile yapılır. Aynı zaman da molozların yükleneceği birde kamyon bulunur. İş makineleri ile işin gerçekleştirilmesi hem daha düşük maliyet ile yapılmasını hem de kısa sürede yapılmasını sağlar. Ancak iş makinesi tercih etmek ya da personel istemek tamamen kişiye kalmış bir durumdur. Açık alanda gerçekleştirilen moloz atımı işlemleri için ayrıca bir izin alınmasına gerek yoktur. Bunun nedeni ise çalışan iş makinelerinin alt yapıya zarar verme durumunun olmamasından dolayıdır.

Kapalı alanda gerçekleştirilen moloz atım işlemleri de yoğunluğuna göre kepçe ile yapılır. Kapalı alanda yapılacak olan işlem yüz çuvallık ya da yüz elli çuvallık bir işlem ise bu durumda kepçe ile işlem yapılmaz. Personel ile moloz atma işlemi yerine getirilir. Personel işlemi en kısa sürede yerine getirir. Eğer istenirse moloz çuvalı da tercih edilebilir.

Eyüp Moloz Atım Hattı
Eyüp Moloz Atım Hattı

Eyüp Moloz Atim Hattı İşlemleri

Eyüp moloz atim hattı duvar yıkım, beton kırma işlemi ya da tadilat işlemlerinin sonunda geride kalan molozların atma işlemlerini yerine getirir. Ortaya çıkmış olan molozların ortadan kaldırılması, doğru yere boşaltılması işlemleri sağlıklı bir şekilde ekipler ile yerine getirilir. Molozlar çuvallara yüklenerek ya da çuvalsız olarak araçlara yüklenir. Moloz döküm alanı olan yerlere götürülerek boşaltılır. Oldukça sağlıklı ve düzenli bir işlem gerçekleştirilir. Bu sayede kişilerin sağlıkları bozulmadan ve çevreye zarar verilmeden moloz döküm işlemi yerine getirilmiş olur.

Yapılacak olan işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firma ile iletişim kurabilirsiniz. Ekipler her konuda profesyonel bir şekilde hızlı ve güvenli olarak hizmetlerini yerine  getiriyorlar.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564https://www.moluzcu.com