Ana Sayfa / Büyük Çekmece Moloz Atım Hattı

Büyük Çekmece Moloz Atım Hattı

İstanbul’un bir yanı göle, diğer yanı denize bakan nadide ilçelerinden birisi olan Büyükçekmece gayrimenkul yatırımları ve şehir planlamaları bakımından büyük değişim içindedir. 250 bin nüfusa ulaşan ilçe 118 kilometrekare üzerinde kurulmuş olmakla, eğitim, sağlık ve sanatsal aktivite alanları ile dikkat çekmektedir.

Büyükçekmece’de yatırımların etkisi ile öncelikle çevresel bir yenileşme dönemi başlamıştır. Çevredeki yenileme süreci evlerin ve ofislerin iç kısımlarına yansımaktadır. Gözle görülür şekilde gerçekleşen yeniliklerin yapımı aşamasında gerekli hizmetlerden birisi de yıkım, kırım ve moloz taşıma hizmetleridir.

Büyükçekmece moloz atım hattı firmaları hayati bir rol üstlenmektedir. Kırımlar ve yıkımlar esnasında ortaya çıkabilecek olumsuzlukların önlenmesi, molozların belirtilen yerlere boşaltılması iş sahiplerinin kendi başına yapabileceği bir iş kolu değildir. Çünkü uzmanlık ve deneyim gerektirir.

Büyükçekmece Moloz Hattı Nasıl Hizmet Sunar?

Büyük Çekmece Moloz Atım Hattı
Büyük Çekmece Moloz Atım Hattı

Yıkım, kırım ve taşıma işlemleri hakkında bir talep geldiğinde öncelikle firma tarafından keşif yapılmaktadır.Keşifte işin hangi bölgede olduğu, işin ne kadar süreceği, kaç personel gerektiği, hangi araçların bu işe ayrılacağı, yasal prosedürlerin ne olduğu gibi durumlar belirlenir.

Bu konuda müşterilere ön bir ücret teklifi yapılır. Bunun kabul edilmesi üzerine yapılan keşif doğrultusunda plan hazırlanır ve plan dâhilinde işe başlanır.  Bahçe duvarları, istinat duvarları, ev iç duvarları, mutfak ve banyo tabanları ve duvarları, ofislerin iç duvarları kırım işine katılır.

Tabanın ya da duvarların seramik, fayans ya da şap olmasının bir önemi yoktur. Kırım ve yıkım işlemi sonunda etrafta moloz ve bu inşaat kalıntılarının belediyeler tarafından belirtilen alanlara dökülmesi gerekir. Firmamız kendi araç ve personelleri ile gerekli bölgeye boşaltım yaparlar.

Moloz Atım Hattından Hizmet Almak Neden Önemli?

Büyükçekmece moloz alım hattı işlemleri özel hizmetler arasındadır. Günlük tecrübeler ve bilgi birikimi bu iş için yeterli değildir. Kırımın zararsız bir şekilde nasıl gerçekleşeceği ve hangi bölgeler taşımanın yapılacağı hususlarında yanılgı olmaması için nitelikli personel ile çalışılması gerekir. https://www.moluzcu.com adresinden alınan hizmetler; deneyimli teknik eleman ve son teknoloji ile donatılmış kırım ve taşıma makineleri ile yapılmaktadır. İşlemler esnasında her türlü işçi sağlığı önlemleri alınmakla birlikte, kamusal yönergelere uyulmaktadır. Kaliteli hizmet; uygun ücretler karşılığında müşterilere ulaştırılmaktadır.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564

Büyük Çekmece Moloz Atım Hattı
Büyük Çekmece Moloz Atım Hattı