Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Avcılar Moloz Atım Hattı

Avcılar Moloz Atım Hattı

 

Avcılar Moloz Atım Hattı
Avcılar Moloz Atım Hattı

İnşaat sektörü günümüzde yaratmış olduğu istihdam ve katma değer imkânları nedeni ile ülke ekonomisine bir kaldıraç görevini yaptığından dolayı Türkiye açısından önemli bir sektör haline gelmiştir.

Özellik son dönemlerde eski evlerin gecekonduların ve yıkılıp yerine yeni yapılar yapılabilmesi ülke de kentsel dönüşüm olanaklarını canlandırdığı gibi insanların daha modern yaşam alanlarından yaşama istediğini arttırdı. Artık insanlar eski evlerde oturmak yerine yeni binaları tercih ediyor veya evlerine tadilat yaptırtarak yaşam alanlarını daha modern hale getiriyor. Bu aşamada hem  müteahhitler ve mülk sahipleri için en büyük sorun yıkım sonucunda oluşan moloz yığınlarıdır.

İnsan gücü kullanarak temizlenmesi mümkün olmayan bu işler için mutlaka bu konuda tecrübeli olan kepçe ve kamyonlar ile moloz atım yapan firmalar tercih edilmesi gerekir. Avcılar Moloz Atım Hattı olarak bu hususta hizmet vermekte olup misyon yüklenmiştir.

 

Her Türlü Yıkım ve Kırım İçin Alo Kırım Hattı

İstanbul oldukça kalabalık bir şehirdir. Modern hayatın getirdiği kentsel dönüşümler sonucu  kırım yıkım ve moloz hizmetlerine  İstanbul  gibi büyük şehirlerde daha çok ihtiyaç duyuluyor. Bu konuda hizmet veren firmalar sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Müşteri talepleri doğrultusunda uzman personellere bildirilen yıkım kırım işleri için bahse konu olan bölgeye anında ulaşan ekip ve alım araçları  yıkılacak bölgede keşif yaptıktan sonra yıkım ve kırım işlemlerine başlamaktadırlar. Ayrıca Avcılar Moloz Atım Hattı yaşam alanlarınızda yaptırtacağınız tadilat işlemlerinde yıkılıp kırılması gereken duvar, beton ve şap kırma işlemlerini de yaptırtabilirsiniz.

Bu konuda hizmet talep edebilmeniz için avcılar moloz atım hattı aracılığı ile bu sektörde hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek moloz atım ve yıkım kırım işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Avcılar Moloz Atım Hattı
Avcılar Moloz Atım Hattı

 

Moloz Atım Hizmetleri Nelerdir?

Duvar yıkma kırma, beton kırma  şap kırma  ve her türlü  kırım ve yıkım işlemleri dekorasyon yenileme, tadilat işlemleri sonucunda oluşan beton kırıntılarını moloz denilmektedir. Bu hizmetlerin profesyonel çalışmalar ile bulunduğu yerden temizlenmesi de moloz kırım hizmetlerine girer.

Bu moloz hizmetleri bu konuda hizmet veren moloz yıkım firma personelleri tarafında kepçeler ile kamyonlara alınıp, belediyelerin belirlemiş olduğu moloz döküm alanlarına götürülür. Bu konuda hizmet almak ve detaylı bilgi için https://www.moluzcu.com/istanbul-yikim-kirim-isleri/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: https://www.moluzcu.com tel: +90 541 779 5443