Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Sultanbeyli Moloz Atım Hattı

Sultanbeyli Moloz Atım Hattı

Sultanbeyli Moloz Atım Hattı
Sultanbeyli Moloz Atım Hattı

Moloz yapıların yıkılması işle meydana gelen beton parçalarıdır. Günümüzde evlerin kentsel dönüşüme girmesi itibari ile sıkça karşılaştığımız molozlar çevre kirliliğine neden olan faktörlerdendir. Çevrenizin daha temiz ve güzel görünmesi açısından yapıları yıkan mülk sahipleri veya müteahhitteler moloz parçalarını en kısa zamanda temizletip temiz ve hijyenik bir ortam yaratmaya çalışması son derece önemlidir. Moloz parçaları maalesef elle kürekle toplanacak basit bir iş değildir. Mutlaka kepçe kamyon ve konteynerlere ihtiyaç vardır.

Moloz Toplama Sorunu İle Uğraşmayın

Moloz alımı yapan firmalar ile iletişime geçerek moloz alım işlemlerinizi yaptırtabilirsiniz. Gerek duvar kırım ya da yıkım işlemleri olsun, gerekse de yıkılan ve kırılan duvarlardan çıkan moloz alım işlemleri olsun bunlar çok kolay bir iş olmamakla birlikte mutlaka deneyimli kişilerle çalışmak daha uygun oluyor. Bu nedenle bu tarz işlerinizde mutlaka belediyeler ile anlaşmalı yetkili firmalardan hizmet almanız gerekir.

Sultanbeyli Moloz Atım Hattı
Sultanbeyli Moloz Atım Hattı

Moloz Alımı Yapan Firmalar

Günümüzde inşaat sektörünün yaygınlaşması ile eski evlerin yerini yeni lüks daireler almaya başladı. Hal böyle olunca da binlerce ev yıkılır hale geldi. Yıkılan evlerden çıkan moloz parçaları bu iş ile sorumlu kurumsal firmalar tarafından kepçe, kamyon, çeşitli iş makineleri ve konteynerler ile alınarak, moloz döküm sahalarına dökülüyor. Moloz alımı yapan firmalar aynı zamanda tadilat yaptırmak istediğiniz mekanların iç kısmında bulunan duvarların kırımını, dolapların sökümünü beton kırımı yapıp, ortaya çıkan molozları da moloz torbalarına koyarak döküm sahalarına iletiyorlar. İnşaat işlerinizi en zor kısmını daha kolay hale getiren bu firmalar belediyelerle anlaşmalı olarak iş yaptığından dolayı hizmetleri tamamen yasal olarak gerçekleşmektedir.

Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Moloz Atmanın Yolları

Evinizi tadilattan geçirmeyi düşünüyorsanız bu konuda birçok moloz yığını ile uğraşmak zorunda olduğunuzu da bilmelisiniz. Bu konuda sizlere hizmet veren www.duvaryikimkirim.net online adrese girerek moloz alım firmasından hizmet alabilirsiniz. Uzman ekip ve kendi portföyündeki taşıma araçları  ve iş makineleri ile küçük ya da büyük her türlü  kırım yıkım ve moloz alım hizmetleri gerçekleştiren firma de itina ile hizmet vermektedir.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564

Sultanbeyli Moloz Atım Hattı
Sultanbeyli Moloz Atım Hattı