Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Ataşehir Moloz Atım Hattı

Ataşehir Moloz Atım Hattı

Ataşehir Moloz Atım Hattı; molozun insan sağlığına ve çevreye verdiği zararı yok etmek veyahut minimalize etmek ve bunun akabinde gelir getirici bir misyon yüklenmiştir.  Moloz, inşaatın ya da herhangi bir alanın yıkılmasının ardından geride kalan tuğla, taş, kireç şeklindeki ürünlerin karışımına verilen isimdir. Moloz atıkları sağlığa zarar veren ürünlerdir ve ivedilikle bertaraf edilmesi gerekmektedir.

Ataşehir Moloz Atım Hattı
Ataşehir Moloz Atım Hattı

Moloz Atımı Ücretli Midir?

Ataşehir moloz atim hattı belediye bağlı çalışan bir firma olmayıp belediyesince yetkilendirilmiş olan firmadır. Firmanın kendisine ait iletişime geçilebilecek olan telefon numaraları bulunmakta ve bu telefon numaraları ile iletişime geçerek moloz atıklarını toplayıp ilgili döküm sahalarına götürmelerini talep edebilirsiniz. Moloz toplama işlemleri için çalışan personel ve aynı zaman da araçlar bulunur. Bu nedenle de moloz hattı ücret karşılığında çalışır. Mümkün olduğunca düşük bir ücret karşılığında işlem yerine getirilmektedir.

 

Ataşehir Moloz Atım Hattı
Ataşehir Moloz Atım Hattı

Moloz Hattı Neden Aranmalıdır?

Etrafa moloz atılması durumunda hem sağlık için zararlı olup hem de uygulanan ceza miktarları yüksektir. Moloz atıkları çevreye ve doğaya oldukça zarar veren maddelerdir. Bu nedenle de yaşam alanlarından uzak yerlere götürülmeleri gerekmektedir. Yanlış yerlere moloz dökülmesi nedeni ile insan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Yapılan yanlış moloz döküm işlemleri hem belediyelere hem de kişilere sağlık açısından zarar vermesinin yanında maddi yönden de zarar vermektedir. Bu yüzden de yanlış yere yapılan moloz döküm işlemlerinin yakalanması durumunda oldukça yüklü cezalara yol açmaktadır.

Moloz atıklarının çöplere atılması da yasak olan alanlardandır. Moloz atıklarının içerisinde bilinmeyen ve görülmeyen birçok mikrop yer alır. Bunun nedeni ise molozların lavabo ya da tuvalet gibi yerlerden de çıkıyor olmasındandır. Bu molozların sonradan toz haline gelerek rüzgâr ile ciğerlere zarar verme durumu yüksektir. Bu nedenle de ceza işlemlerinde herhangi bir taviz verme durumu yoktur.

 

Ataşehir yıkım kırım işleri için https://www.moluzcu.com/atasehir-yikim-kirim-isleri/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tüm bu sayılan nedenlerden ötürü Ataşehir moloz atim hattı molozları bulunduğu yerden alarak ilgili belediyesince belirlenen yasal döküm sahalarına götürülmektedir. Bu sayede molozlar sağlık ve çevre kirliliği için zarar oluşturması önüne geçilmiş olur. Bizimle iletişime geçerek sizde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 779 54 43

Daha fazla bilgi için:https://www.istanbulmolozatim.com