Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Ataşehir Moloz Atım Hattı

Ataşehir Moloz Atım Hattı

Moloz, inşaatın ya da herhangi bir alanın yıkılmasının ardından geride kalan tuğla, taş, kireç şeklindeki ürünlerin karışımına verilen isimdir. Moloz atıkları sağlığa zarar veren ürünlerdir. Bu nedenle Ataşehir moloz atim hattı molozları toplayarak sağlığa zarar vermeyecek alanlara götürür.

Ataşehir Moloz Atım Hattı
Ataşehir Moloz Atım Hattı

Ataşehir Moloz Atim Hattı Ücretli Midir?

Ataşehir moloz atim hattı belediye tarafından yetkilendirilmiş olan firmadır. Firmanın kendisine ait iletişime geçilebilecek olan telefon numaraları vardır. Bu telefon numaraları ile iletişime geçerek moloz atıklarını toplatabilirsiniz. Moloz toplama işlemleri için çalışan kişiler ve aynı zaman da araçlar bulunur. Bu nedenle de moloz hattı ücretli olarak çalışır. Düşük bir ücret karşılığında işlem yerine getirilir. Bu işlemde önem verilen ücret almak değil tam tersine çevreye önemli bir katkı sağlamaktır. İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermemesi için çöp kovalarına ya da yaşam yerlerine atılmaması için verilen hizmettir.

 

Ataşehir Moloz Atim Hattı Neden Kullanılmalıdır?

Ataşehir Moloz Atım Hattı
Ataşehir Moloz Atım Hattı

Etrafa moloz atılması durumunda hem sağlık için zararlıdır hem de uygulanan cezaları vardır. Uygulanan cezalar oldukça ağır cezalardır. Moloz atıkları çevreye ve doğaya oldukça zarar veren maddelerdir. Bu nedenle de yaşama alanlarından uzak yerlere bırakılmaları gerekir. Yanlış yerlere moloz dökülmesi nedeni ile insanlar sağlığından olmaktadır. Yapılan yanlış moloz döküm işlemleri hem belediyelere hem de kişilere maddi yönden zarar verir. Bu yüzden de yanlış yere yapılan moloz döküm işlemlerinin yakalanması durumunda oldukça yüklü cezalar kesilir. Moloz atıklarının çöplere atılması da yasak olan alanlardandır. Moloz atıklarının içerisinde bilinmeyen ve görülmeyen birçok mikrop yer alır. Bunun nedeni ise molozların lavabo ya da tuvalet gibi yerlerden de çıkıyor olmasındandır. Bu molozların sonradan toz haline gelerek rüzgâr ile ciğerlere zarar verme durumu yüksektir. Bu nedenle de ceza işlemlerinde herhangi bir taviz verme durumu yoktur. Ataşehir moloz atim hattı molozlarınızı evinizden alarak yasal ve doğru olan bölgelere bırakır. Bu sayede molozlar sağlık için zarar oluşturmazlar.  Bizimle iletişime geçerek sizde hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Moloz alım işlemlerinde her zaman profesyonelliğe önem veren bir firmadır.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564 – https://www.moluzcu.com