Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Üsküdar Moloz Atım Hattı

Üsküdar Moloz Atım Hattı

Üsküdar Moloz Atım Hattı
Üsküdar Moloz Atım Hattı

İstanbul’un ilçelerinden biri olan Üsküdar’da, Üsküdar moloz atım hattı bulunmaktadır. Yıkım kırım işinin yapıldığı her alan için İstanbul Üsküdar’da talepler doğrultusunda moloz atım işlemleri gerçekleştiriliyor.
Evlerinizin, iş yerinizin, bahçenizin ve yahut çalışma ofisinizin ve benzeri yapılarınızın değiştirilmesi, onarılması veya tadilatının yapılması durumunda, var olan duvarların yıkılması gerektiğinde birçok inşaat atığı, döküntü çıkabiliyor. Bu atıkların sokaklarda bir yere dökülmesi çevre ve insan sağlığı açısından doğru değildir ve pek hoş bir görüntü de oluşmuyor. Ayrıca belediye tarafından bu gibi çevreyi kirleten atıkların çöp olarak atılması doğru bulunmuyor. Sokaklara konulması da trafiği ya da yaya yolunu kapatabileceğinden, çevreye zararlı olmasından dolayı da zabıtalar tarafından ceza kesilebiliyor. İnşaat atığı ve döküntüler belediyenin belirlemiş olduğu yerlere dökülmelidir. Bunun için çalışan birçok firma bulunmaktadır. Çıkan molozların az ya da çok olmasına bağlı olarak yeterli sayıda personel ile çalışılmalıdır. Bu sayede kısa bir süre içerisinde atıklardan kurtulmuş olunur.

Moloz Atım Hizmeti

Üsküdar Moloz Atım Hattı
Üsküdar Moloz Atım Hattı

Üsküdar moloz atım hattı moloz hizmetleri, moloz atımını, çuvallı ya da çuvalsız olarak moloz atımını kapsar. Bazı durumlarda moloz miktarı çok olsa ve kamyon gerekse dahi iş makinelerinin giremeyeceği yerler için insan gücüne ihtiyaç duyulur. Bir binanın beşinci katından çuvallı ya da çuvalsız moloz atımı ne kadar çok olursa olsun, iş makinelerinin gücünden yararlanamaz. Bu gibi durumlarda moloz atımı için ihtiyaç duyulduğu kadar eleman ayarlanarak moloz atıkları istenen yerden alınır ve döküm sahalarına boşaltılır.

Çuvallı ve Çuvalsız Moloz Atımı

Çuvallı moloz, evlerin içinde yapılan kırım döküm işleri sonrasında çıkan ve çuval içerisine konarak atılmayı beklenen ya da bina önüne çuval içerisinde çıkarılarak atılmayı bekleyen her türlü moloz, uygun fiyata alınır ve moloz döküm sahasına dökülerek yeşil çevreye hiçbir zarar vermemeye çalışılır. Çuvalsız moloz, çuvallanmamış olan molozlar, inşaat atığının çıkmış olduğu daire içi ya da bina önünden uygun ekip ve araçlar ile teslim alınarak, belediyenin belirlemiş olduğu moloz sahasına dökülür. Üsküdar moloz atım hattı olarak http://www.duvaryikimkirim.net/ sitesi üzerinden hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564

Üsküdar Moloz Atım Hattı
Üsküdar Moloz Atım Hattı