Ana Sayfa / Moloz / İstanbul Molozcu

İstanbul Molozcu

Moloz, en basit tanımı ile inşaat sonrası ortaya çıkan inşaat çöpü ya da inşaat artığı olarak tanımlanabilir. İnşaat sonrası ortaya çıkabilen moloz; bir yapının yıkılması, tadilat görmesi ve onarılması sonucunda da oluşabilir. Molozların ortaya çıkardığı görüntü kirliliğinin ve çevre güvenliği riskinin ortadan kaldırılması yasal bir zorunluluktur. İstanbul molozcu olarak, inşaat sonrası oluşan ya da herhangi bir kırma,  yıkma işlemleri sonucunda ortaya çıkan inşaat atıklarının, en uygun fiyatla ve doğru ekipmanla toplanarak taşınması ve uygun alanlara dökülmesi işleriniz için hizmet tesis eden bir firmadır.

İstanbul Molozcu
İstanbul Molozcu

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimize bağlı kalarak, piyasanın en uygun fiyatını sunmaktayız. Esnek çalışma saatlerimiz ile sizlerin talepleri doğrultusunda, moloz ile ilgili işleriniz özveri ile yapılmaktadır. Moloz taşıma işleri için doğru ekipman ve işin niteliğine uygun araçlar seçilmelidir. Sektörde istihdam edilen en kaliteli ve en tecrübeli personeli elinde bulunduran firmamız, personelimizin günün şartlarına göre yetiştirilmesine de azami dikkat göstermektedir.

İstanbul molozcu dendiğinde, akla gelen tek firma olarak, sorumluluğumuzun farkındayız. Moloz taşıma işleri sırasında, iş güvenliği ilkelerine göre hareket ediyor, insan ve çevre sağlığına zarar vermemek adına gerekli tüm önlemleri titizlikle alıyoruz.

İstanbul Molozcu
İstanbul Molozcu

İstanbul Molozcu Olarak Çalışma Sistemimiz

Moloz taşıma işi, hatırı sayılır bir tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Doğru ekipmanların seçimi ile kısa sürede tamamlanabilen moloz taşıma işi, kaliteli personelin bu alanda istihdam edilmesi ile de iş güvenliği riski oluşmadan tamamlanmaktadır. Çuvallı ya da çuvalsız olarak toplanan molozlar, uygun döküm yerlerine, işin niteliğine ve hacmine uygun araçlar ile taşınmaktadır. İstanbul molozcu olarak moloz taşıma işleriniz için, iş sahasına gelmeden önce iş planı hazırlıyor, sahada çalışacak personelimize iş planı hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz. İş sahasına gelen tecrübeli ekibimiz, işe başlamadan önce çevre güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alarak, moloz toplama işlemine başlıyor. Kısa sürede toplanan molozlar, işin hacmine ve niteliğine uygun seçilen araçlara naklediliyor ve uygun döküm alanlarına boşaltılıyor. Çalışma sırasında tüm tedbirler azami ölçüde alınarak, çevreye ve yapıya zarar vermemek anlamında hasarsızlık garantisi sunuyoruz.

Moloz atım ve yıkım kırım işleri için hemen ara hemen teklif al. tel: +90 541 370 6564 – https://www.moluzcu.com

İncelemek İster misin?

İstanbul Moloz Atım Firmaları

İstanbul Moloz Atım Firmaları

Yıllardır İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız ile moloz taşıma ve atım hizmetlerini ustalıkla yapmaktayız. Sektörün başı …