Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Şişli Moloz Atım Hattı

Şişli Moloz Atım Hattı

Şişli Moloz Atım Hattı
Şişli Moloz Atım Hattı

Ülkemizde inşaat sektörü ve buna bağlı olarak dekorasyon işleri sürekli şekilde büyüyor. Kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte eski binalar yerini yenilerine terk ediyor. Bu sürecin ilk aşaması olarak eski yerleşim yerlerinin yıkılması gerekiyor. Çevre düzenlemeleri esnasında da birçok yapının güvenli şekilde yıkılması zorunlu oluyor. Bu faaliyetlerin en sık görüldüğü yerlerden birisi de İstanbul’dur. Hızlı bir değişim yaşayan şehir, büyük bir şantiye görünümündedir. Şişli moloz atım hattı firması her türlü yıkım işlerinde ve yıkım sonunda meydana gelen molozların taşınmasında üstün hizmet veriyor. Büyük kapasiteli yıkım işlerini dahi çok kısa sürelerde tamamlayan firma, zamandan tasarruf sağlıyor.

 

Yıkım Kırım İşlerinde Profesyonel Hizmet

Şişli Moloz Atım Hattı
Şişli Moloz Atım Hattı

Şişli başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerinde tadilat işleri görülüyor. Peyzaj çalışmaları, şahsi tasarımlar ve yeni inşaat işlerinde duvarların yıkılması gerekebiliyor. Müstakil binalar, toplu konutlar, çalışma yerleri, bahçeler ve binaların iç mekânlarında değişiklik kararı alınabiliyor. Bu kararlar doğrultusunda başta duvarlar olmak üzere yıkım gerçekleşiyor. Başta yıkım işleriniz gerçekleştiriliyor. Deneyimli personeller ile yıkım yapılacak yere intikal ediliyor ve gerekli keşifler yapılıyor. İş ile ilgili plan çıkardıktan sonra, iş güvenliği kurallarına uyarak gerekli çalışmalara derhâl başlanıyor. Şişli moloz atım hattı firmanın son teknoloji ile donatılmış araçları ve makineleri ile en uygun şartlarda işlemleri tamamlıyoruz. İşlemler esnasında çevreye rahatsızlık verilmiyor.

Moloz Atım Hizmetleri Nasıl Yapılır?

Binaların toplu şekilde yıkılması ve duvar yıkılması işlemleri ile birlikte sıklıkla karşılaşılan taleplerden birisi şap ya da beton kırmadır. Dekorasyon amacıyla evlerde ve işyerlerinde fazla yıkım işleri olmaktadır. Lavabo ve banyoların yenilenmesi, bölümlerin birleştirilmesi, katların dükkâna çevrilmesi gibi durumlarda ortaya moloz yığını çıkmaktadır. Şişli moloz atım hattı her daim müşterileri ile iletişim halinde bir firmadır. Yapılacak işlemlerle ilgili teklifleri gün ve saat fark etmeksizin alıyor ve değerlendiriyor. Anlaşma sağlanması halinde molozları resmi kurumlar tarafından belirlenen alanlara götürülüyor. İlgili izin ve prosedürleri alınıyor ve yükleme işlemine sonra başlanıyor Yıkım, kırım ve moloz alım işleriniz için www.duvaryikimkirim.net sitesini ziyaret edebilir bilgi alabilirsiniz.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564

Şişli Moloz Atım Hattı
Şişli Moloz Atım Hattı