Ana Sayfa / Moloz / Uygun Fiyata Moloz Atımı

Uygun Fiyata Moloz Atımı

İnşaat sonrası ortaya çıkan inşaat atıkları yani molozlar, yasal prosedüre tabi olarak toplanmalı ve bunların atımı gerçekleştirilmelidir. Moloz atımı hizmetini firmamız en yüksek kalitede sizlere sunmaktadır. Uygun fiyata moloz atımı denildiğinde sektörde ilk akla gelen firmamız, inşaat atıklarını, yapı döküntülerini ve tüm benzeri atıkları uygun fiyat garantisi ile toplamakta ve döküm yerlerine taşımaktadır. Moloz atımı için sahaya en uygun araçlarla giden çalışanlarımız, itina ile molozları toplayarak, iş güvenliği hususlarına dikkat ederek sizlere güvenli ve yasal prosedüre uygun bir moloz taşıma ve atım hizmeti sunmaktadır. Moloz toplama ve atım hizmeti için kalifiye çalışanlar istihdam edilmekte, çevreye zarar vermeden, en kısa sürede hizmet sahası molozlardan temizlenerek, iş süreci tamamlanmaktadır. Uygun fiyata moloz atımı sağlayan diğer tüm firmalardan belirgin farklarımızı sıraladığımız zaman:

  • İşinin ehli personelin istihdam edilmesi ve moloz atımı için görevlendirilmesi,
  • Moloz atım işi için en uygun araçların seçilmesi ve alana gönderilmesi,
  • Moloz toplama işi sırasında kullanılan ekipmanların son teknoloji ürünler olması,
  • Hizmet sunumu sırasında iş güvenliği kurallarına azami dikkat edilmesi,
  • Hizmet sunumu sırasında çevreye ya da herhangi bir canlıya zarar vermemek hususunda hasarsızlık garantisi ilkeleri dikkat çekmektedir.
İstanbul Moloz Hattı
İstanbul Moloz Hattı

Uygun Fiyatlı Moloz Atımı Hizmetini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Uygun fiyata moloz atımı hizmetini, talepleriniz doğrultusunda dikkate alarak öncelikle iş süreci planlaması yapıyoruz. İşin niteliğine göre kalifiye eleman seçimi yaparak, elemanlarımıza, iş hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz ve çalışanlarımızı hizmet sahasına gönderiyoruz. Hizmet sahasına, işin niteliğine uygun araçlarla giden çalışanlarımız, işin gerektirdiği ekipmanları, iş öncesinde ve iş sonrasında, gerek kendi güvenlikleri için gerekse de çevre güvenliği için en uygun noktalarda konumlandırarak, moloz toplama işlemine başlıyor. Molozlar toplanarak araçlara aktarılıyor ve çok kısa sürede hizmet tamamlanıyor.  Hizmet tamamlandıktan sonra, hizmet alanı güvenliği yine işin ehli çalışanlarımız tarafından sağlanarak, ekipmanlar titizlikle toplanıyor. Tüm bu süreç sonunda, hizmet alanından toplanan molozlar, uygun döküm alanlarına taşınarak, döküm işlemi gerçekleştiriliyor. Piyasada faaliyet gösteren firmalara nazaran, moloz atım hizmetini en uygun fiyat karşılığında ve kalitemizden ödün vermeden yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini hissedeceksiniz.

İncelemek İster misin?

İstanbul Duvar Kırma Hizmeti

Sahip olduğunuz bina ve diğer yapılarda zaman zaman değişiklikler yapmak hasıl olabilir. Bu bir tadilat …