Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Tuzla Moloz Atım Hattı

Tuzla Moloz Atım Hattı

Kentsel dönüşümün yoğun olarak yaşandığı İstanbul’da, yıkım işleri hizmetini veren firmalara, son dönemde talep, oldukça artmıştır.  Binaların yıkılması ve çıkan molozların atılması, önem taşıyan konular arasındadır.

Tuzla Moloz Atım Hattı
Tuzla Moloz Atım Hattı

Yıkım İçin Profesyonel Desteğin Önemi

Eski binalar, kulübeler, istinat duvarları ile fabrika yıkımları gibi, farklı alanlarda hizmet veren kurumlar kimlerdir? İhtiyaç duyulduğunda hizmet alınacak yerler var mıdır? Çıkan moloz yığınlarının tahliyesi için hangi kuruluşlar hizmet verir?

Tüm bu soruların cevabı için, bazı araştırmalar yapmak gerekir. Tuzla Moloz Alım Hattı, bu konuda, profesyonel hizmet veren firmalar arasındadır. Firmanın kadrosu, alanında uzman bir ekipten oluşur. Başlıca hizmetleri ise:

Bina, fabrika, istinat duvarı, gecekondu gibi yerleşim yerleri ile bina içerisindeki kırım işlerini ustalıkla yapabilir. Bu kırım işlerinde, iş makineleri kullanıldığı gibi, makinelerin girmekte zorlanacağı yerler için, farklı çözümler sunulur. Firma, dar alanlarda, kompresör ve hilti kullanımı ile çözümler yaratır.

Tuzla Moloz Atım Hattı
Tuzla Moloz Atım Hattı

Bazı durumlarda, uzman ekip, duruma elle müdahale eder. Ayrıca, bazı durumlarda yıkım işleri, çevre açısından sorun yaşatabilir. Bu konuda, duyarlı davranan kişiler, Tuzla Moloz Alım Hattı’nı arayarak, keşif isteyebilirler. Firmanın bünyesinde çalışan keşif uzmanları, bu konuda detaylı incelemeler yaparak, kırımın ne şekilde olacağını belirler. Yıkım günü, uygun alet ve iş makineleri ile belirlenen yere gelirler. Yıkım günü, çevreye rahatsızlık verilmeden, en hassas yaklaşımlarla gerçekleşir. Çıkan molozların atılması da firma tarafından gerçekleşir. Çevreye duyarlı, görüntü ve ses kirliliği yaratmayan hassas yaklaşımları bulunur.

Firma, kuyu açılması, tünel kazılması, temel kazım işleri ve çevre düzenleme alanında da hizmet vermektedir.

Yıkım İşlerinde Titiz Hizmet

Tuzla Moloz Atım Hattı
Tuzla Moloz Atım Hattı

Tuzla Moloz Alım Hattı, yıkım işlerinde en titiz ve hassas yaklaşımları gösterir. Bu konuda, alanında tecrübeli ustaları ve en son teknolojik ekipmanları bulunur. Firmaya ulaşım son derece kolaydır. Günün her saati 7/24 hizmet hattı, açık bulunur. Arayan kişi ve kurumlara geri dönüş, kısa süreler içerisinde yapılır. Alçıpan, yıkma ve tuğla duvarlar için yıkım hizmetleri de yer alır. Bina güçlendirme aşamalarında, firmadan hizmet alınabilir. Titiz ve güvenilir yaklaşımları ile www.duvaryikimkirim.net sitesi ziyaret edilebilir.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564