Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Güngören Moloz Atım Hattı

Güngören Moloz Atım Hattı

Güngören Moloz Atım Hattı
Güngören Moloz Atım Hattı

Güngören; 290 bini aşan nüfusu ile İstanbul’un en büyük şehirleri arasındadır. Gelişmiş sanayisi, yüksek kültürel düzeyi ve temel gereksinimlere rahat ulaşımı nedeniyle her yıl nüfusu artan Güngören, hızla büyümektedir. Bu gelişme şehrin altyapıları ile binalarına da yansımaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda çevre düzenlemeleri, istinat duvarları yapımı, eski binaların dönüşümü ve iç mekân dekorunun değiştirilmesi gibi işlemlerde hız kazanmaktadır. Bu süreçte eski yapıların yıkımı oldukça meşakkatli bir hal almaktadır. Güngören moloz alım hattı hizmetleri sayesinde kentsel ve evsel dönüşümlerin ilk aşaması çok daha kolay olmaktadır. Uzman personel ve teknik donanım ile firmalar, kısa süre içerisinde gerekli kırım işlerini yaparak, oluşan molozu da taşımaktadır.

Güngören Moloz Hattı

Güngören Moloz Atım Hattı
Güngören Moloz Atım Hattı

Güngören moloz alım hattı firmaları öncelikle belediyeler, inşaat firmaları ya da bireysel müşterileri tarafından yapılan çevre düzenlemelerinde görev alır. Eski yolların kazınması, duvarların kırılması, şap sökme hizmetleri verilir. Bunun dışında evlerin ya da ofislerin iç dekorunun değiştirilmesi esnasında duvar kırılması gerekiyorsa bu işlemi yerine getirir. Odaların birleştirilmesi, banyo ve mutfaklardaki seramiklerin ya da fayansların kırılması işlemleri için uzman personel tarafından kırım işleri yapılır ve taşıması yapılır. Bunun dışında genel olarak binaların yıkılması ve oluşan molozun atılması hizmeti verilir. Özellikle moloz atım işleri ancak deneyimli bir firma ile yapılabilir. Kurumsal firmalar, molozla ilgili tüm resmi prosedürlere hâkim olduklarından ve nereye döküleceğini bildiğinden sorunsuz bir yıkım kırım işi gerçekleşmiş olur.

Güngören Moloz Atımı

Yıkım, kırım ve moloz alım işlemlerinin ancak profesyonel bir bakış açısına sahip firmalar tarafından yapılması gerekir. İş güvenliğinin sağlanması, çevreye rahatsızlık verilmemesi, işlemlerin kısa sürede yapılması, yasal işlemlerin aksatılmaması gibi hususlar kurumsal firmalardan sorulur. Personel sayısının fazlalığı, kamyon ve iş makineleri noktasındaki donanımları ve deneyimleri iş yaptıran kişilerin rahatlamasını sağlar. Moloz alım hattı işlemleri esnasında iletişime açık, güvenliği ön planda tutan firmalar ile çalışmak için www.duvaryikimkirim.net adresini inceleyebilirsiniz. Yapılacak işlemler için sitede bulunan iletişim numaraları üzerinden iletişime geçmek ve randevu istemek yeterlidir.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564

Güngören Moloz Atım Hattı
Güngören Moloz Atım Hattı