Ana Sayfa / Kağıthane Moloz Atım Hattı

Kağıthane Moloz Atım Hattı

Kağıthane Moloz Atım Hattı
Kağıthane Moloz Atım Hattı

Moloz adı verilen artıklar, bir inşaatın veya yapının yıkıldıktan sonra geri kalan tuğla, taş, kireç, alçı, boya, demir vb. malzemelerin karışımından oluşan döküntülerdir. Genellikle tadilat sonrasında meydana gelen, moloz atıkları hem ağır hem de sağlığa zararlı aynı zamanda da atımı zor ve zahmetli olan bir iştir. Molozların, çöp konteynırlarına ya da çevreye rastgele olarak atılması yasaktır. Moloz atımı işi, bu konuda uzman olan firmalar tarafından toplanıp, moloz döküm sahalarına götürülüp atılması gerekir. Kağıthane moloz atım hattı olarak tüm bu molozların attırılması için 7 gün ve 24 saat moloz hattı aranarak, molozların toplanması talebinde bulunmak mümkündür. Vatandaşlar moloz atıklarını yetkili firmalara toplatarak hem çevre hem de insan sağlığına zarar verebilecek atıkların kontrollü bir şekilde imhası sağlanır. İstanbul Sancaktepe’de bulunan, Kâğıthane moloz atım hattı ile İstanbul’ un tüm ilçelerinden müşterilerinin moloz atıklarını alarak gerekli alanlara götürüp atarlar.

Hangi Atıklar Moloz Atığı Kapsamına Girmez?

Kağıthane Moloz Atım Hattı
Kağıthane Moloz Atım Hattı

Her atık moloz atığı sayılmaz ve de moloz döküm sahalarına dökülemez. Moloz kapsamına girmeyen atıklar evsel atıklar ve tıbbi atıklardır. Kâğıthane moloz atım hattı bu nedenle yapı atığı sayılmayan evsel ve tıbbi atıkların atımını yapmazlar. Kâğıthane moloz atım hattı sadece tadilat ve inşaatlardan çıkan molozları alarak, izinli moloz atım sahalarına atılması konusunda hizmet verirler. Ya çuvallı ya da direk araca atım şeklinde çalışan firma, atık maddeleri istenilen yerden alınarak gerekli yerlere dökümünü yaparlar.

 

Moloz Atımı Fiyatları

Kağıthane Moloz Atım Hattı
Kağıthane Moloz Atım Hattı

Tadilat, dekorasyon, inşaat ve kentsel dönüşümden dolayı ortaya çıkan moloz atıklarının atılması için, belli bir fiyat verilemez. Moloz atımı fiyatı almak için firma yetkilileri ile görüşmek gereklidir. Kâğıthane moloz atım hattı aranarak, moloz atım fiyatları hakkında detaylı bilgi alınabilir. Fakat moloz atımı fiyatlarının belirlenebilmesi için moloz hattına verilen belirleyici unsurlara ilişkin bilgiler, fiyatın netleşmesi için önemlidir. Kâğıthane moloz atım hattı müşterilerine 7/24 hizmet veriyorlar. Ayrıca moloz atımı ve diğer tüm hizmetler ve moloz atım fiyatları ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet www.duvaryikimkirim.net web sitesinden de alınabilir.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564https://www.moluzcu.com