Ana Sayfa / Kağıthane Moloz Atım Hattı

Kağıthane Moloz Atım Hattı

Kağıthane Moloz Atım Hattı; bir inşaatın veya yapının yıkıldıktan sonra geri kalan tuğla, taş, kireç, alçı, boya, demir vb. malzemelerin karışımından oluşan döküntüleri bertaraf eden, Kağıthane ile sınırlı kalmadan tüm İstanbul sınırları içinde hizmet sağlayan bir tüzel kuruluştur.Kağıthane Moloz Atım Hattı

Kağıthane Moloz Atım HattıGenellikle tadilat sonrasında meydana gelen, moloz atıkları hem ağır hem de sağlığa zararlı aynı zamanda da atımı zor ve zahmetli olan bir iştir. Molozların, çöp konteynırlarına ya da çevreye rastgele olarak atılması yasaktır. Moloz atımı işi için talebiniz olması halinde bu konuda uzman olan firmamız Kağıthane Moloz Atım Hattı tarafından toplanıp, moloz döküm sahalarına götürülmektedir. Molozların attırılması için 7 gün ve 24 saat moloz hattımız aranarak, molozların toplanması talebinde bulunulabilir, fiyat teklifi istenebilir veyahut danışabilirsiniz. Moloz atım hizmetinin yanında ayrıca kırım yıkım hizmetleri de verilmektedir. Kırım hizmetleriniz için buradan tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Levent ve Anadolu Yakası Sancaktepe’de bulunan genel merkezimizden talepleriniz kontrol edilerek Kâğıthane moloz atım hattı ile İstanbul’ un tüm ilçelerinden müşterilerinin moloz atıklarını alarak gerekli yasal döküm alanlarına götürülmektedir.Kağıthane Moloz Atım Hattı

Kağıthane Moloz Atım Hattı

Hangi Atıklar Moloz Atığı Kapsamına Girmez?

Her atık moloz atığı sayılmaz ve de moloz döküm sahalarına dökülemez. Moloz kapsamına girmeyen atıklar evsel atıklar ve tıbbi atıklardır. Kâğıthane moloz atım hattı bu nedenle yapı atığı sayılmayan evsel ve tıbbi atıkların atımını yapmazlar. Kâğıthane moloz atım hattı sadece tadilat ve inşaatlardan çıkan molozları alarak, izinli moloz atım sahalarına atılması konusunda hizmet verirler. Ya çuvallı ya da direk araca atım şeklinde çalışan firma, atık maddeleri istenilen yerden alınarak gerekli yerlere dökümünü yaparlar.

Kağıthane Moloz Atım Hattı
Kağıthane Moloz Atım Hattı

Moloz Atımı Fiyatları

Tadilat, dekorasyon, inşaat ve kentsel dönüşümden dolayı ortaya çıkan moloz atıklarının atılması için, belli bir fiyat verilemez. Moloz atımı fiyatı almak için firma yetkilileri ile görüşmek gereklidir. Kâğıthane moloz atım hattı aranarak, moloz atım fiyatları hakkında detaylı bilgi alınabilir. Fakat moloz atımı fiyatlarının belirlenebilmesi için moloz hattına verilen belirleyici unsurlara ilişkin bilgiler, fiyatın netleşmesi için önemlidir.

Kâğıthane moloz atım hattı müşterilerine 7/24 hizmet sunmaktadır. Ayrıca moloz atımı ve diğer tüm hizmetler ve moloz atım fiyatları ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet https://www.istanbulmolozatim.com/ web sitesinden de alınabilir.

 

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 77954 43