Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Sultangazi Moloz Atım Hattı

Sultangazi Moloz Atım Hattı

Sultangazi Moloz Atım Hattı
Sultangazi Moloz Atım Hattı

Yapı ya da yapının bir kısmı yıkıldıktan sonra ortaya çıkan kum, taş, beton ve tuğla parçalarına moloz denir. Yapı döküntüsü olduğundan dolayı hem çevre kirliliği hem de insanlarla zarar vermemesi açısından kısa zamanda bulunduğu bölgeden temizlenmesi gerekir. Sürekli gelişen ve değişen Sultangazi bölgesinde kentsel dönüşüm çalışmalara çok sık rastlanmaktadır. Dolayısı ile moloz  kalıntıları ile karşılaşmamakta imkansızdır. Özelikle çok katlı binalardan çıkan moloz yığınları basit yöntemlerle temizlenmesi mümkün değildir. Ayrıca bu işler yetkili firmalar tarafından yapılması gereken en önemlisi de alım için iş makine ve özel taşıma araçları isteyen bir iştir. Bu nedenle evinizde, iş yerinizde ya da müteahhitseniz ve bir inşaat yıkımı yapıyorsanız Sultangazi bölgesinde size en yakın moloz yıkımı hattını arayarak, bu konuda hizmet alabilirsiniz.

Moloz Alım Firmaları İle Çalışmanın Faydaları

Sultangazi Moloz Atım Hattı
Sultangazi Moloz Atım Hattı

Moloz alımı ve yıkımı yapan firmalar profesyonel çalışmalar yürüttüğünden dolayı hem çevreye zarar vermezler hem de işlerini kısa zamanda tamamlarlar. İş makineleri ile çalıştıklarından dolayı çok katlı bir binanın moloz alım işlemi bir gün bile sürmemektedir. Eviniz  ya da  iş yerinizde yaptırtacağınız tadilat işlemlerinde kırılacak duvar beton ya da sökülecek dolap ve tezgâh gibi eşyalarınızı aynı gün içinde söküp temizleyerek, sizlere zamandan tasarruf ettirir. Firmalar iş yapacağı alanda ayrıntılı bir şekilde inceleme yaptıktan sonra en kolay yıkımın ya da molozun alınacağı en uygun bölgeyi belirlerler ve daha sonra işine başlarlar.

Moloz Alım Atım Fiyatları

Moloz alım fiyatlar da belirli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Fiyat teklifi almak için  www.duvaryikimkirim.net online adresinde yetkili firma ile iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız hizmet konusunda detaylı bilgileri verdikten sonra karşı taraftan yetkili kişi size en uygun fiyatı sunacaktır. Fiyatlar belirlenirken alım yapılacak molozun miktarına yüklemenin kim tarafından yapılacağına ve bir arsada mı yoksa kapalı bir binada mı alım yapılacağı bilgisini vermeniz gerekiyor.  Binada asansörün olması ya da olmaması ve torbalı mı yoksa torbasız mı yapılacak gibi durumlar her zaman göz önünde bulundurulur.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564

Sultangazi Moloz Atım Hattı
Sultangazi Moloz Atım Hattı