Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Ümraniye Moloz Atım Hattı

Ümraniye Moloz Atım Hattı

ümraniye moloz atım hattı
ümraniye moloz atım hattı

Yalçınlar moloz atım hattı olarak İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerinde hizmet vermekteyiz. İsteğiniz üzerine tadilat dekorasyon ve yıkım kırım sonrasında oluşan molozları alıyoruz. Bu tür moloz hizmetleri için Ümraniye moloz atım hattını aramanız yeterli olacaktır. Tadilat dekorasyon ve yıkım kırım sonucu oluşan molozların kapı önünde veya bulunan binanın en üst katında bulunduğuna bakılmaksızın kalifiyeli Ümraniye moloz atım hattı ekibimiz tarafından yüklenilmektedir.

Ümraniye Moloz Atım Hattı 1993 yılından bu yana İstanbul da bütün duvar yıkım kırım işleri ve moloz nakliye işlerini aralıksız sürdürmektedir. Bu nedenle yılların vermiş olduğu tecrübe ile bütün yıkım kırım ve moloz nakliye işleri yapıyoruz. Banyo ve mutfak fayansı kırım ve yıkım, şap yıkım kırım vb. bütün yıkım kırım işleri için kalifiyeli ekibimiz ile hizmetlerimiz devam etmektedir.

Bütün moloz ve yıkım kırım işleriniz için Ümraniye moloz atım hattı  www.moluzcu.com web adresi mesaj ileti bölümünden veya 0541 779 54 43 ve 0541 370 65 64 telefon numaralarından ekibimize ulaşıp yapılması istenen veyahut yapılması planlanan işin mahallinde keşif yapmalarını talep edebilirsiniz. Ekiplerimiz tarafından keşif yaptıktan sonra işin maliyeti, personel giderleri ve döküm maliyeti vb. hesaplama işlemi yapılır ve sizlere en uygun fiyat teklifi verilir. Lütfen keşif ekibimizce özellikle yıkım kırım işleri için mahallinde inceleme yapılmadan fiyat teklifi yapmayınız.

 

Ümraniye Moloz Atım Hattı
Ümraniye Moloz Atım Hattı

Yıkım, kırım, tadilat ve dekorasyon sonucu çıkan molozlar görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Görüntü kirliliğinin yanında çevreye ciddi zararlar vermektedir. İşte bu noktada tecrübeli ve yeterli araç sayısına sahip firmamız Ümraniye moloz atım hattı sorununun çözümüne hizmet etmektedir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde yıkım kırım tadilat ve dekorasyon sonucu çıkan molozların atımı için bizleri arayabilirsiniz. Firmamız prensipleri gereği sadece ücreti karşılığında hizmet vermemektedir. Gerektiğinden yıkım kırım ve moloz işleriniz için danışabilir fikir elde edebilirsiniz. Firmamız olarak sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. İşimizi yaparken çevreyi temiz tutmak, zarar vermeden gerekli önlemleri alarak yürütmek temel prensibimizdir. Yüklenen molozları kesinlikle yasal hafriyat döküm sahalarının dışına taşımıyoruz. İlgili Büyükşehir Belediyesinin yahut mahalli Belediye Başkanlığının belirlediği moloz döküm alanları bulunmaktadır. Firmamız Ümraniye moloz atım hattı hizmeti yürütürken bu ilgili kurumların belirlediği yasal döküm sahalarına boşaltılmaktadır.