Ana Sayfa / Moloz / İstanbul Yıkım Kırım Firması

İstanbul Yıkım Kırım Firması

Eski bir binanın yıkılması mı gerekiyor? Bahçenizde daha önce yaptırdığınız ya da sizden önceki mal sahibinin yaptırdığı bir yapı var ve siz bunu yıktırmak mı istiyorsunuz? Bir betonun sökülmesi, bölme duvarı yıkımı, alçıpan kırımı, alçıpan dökümü, fayans kırımı vb. aklınıza gelebilecek her türlü yıkım ve kırım işleri, İstanbul yıkım kırım firması tarafından titizlikle yapılmaktadır. Hizmet sırasında oluşabilecek her türlü kaza riskine karşı, eğitimli çalışanlarımız ve güvenlik ekipmanlarımız ile yanınızdayız. Yıkım, kırım sırasında olası yaralanma risklerine karşı profesyonel bir yıkım kırım firması arıyorsanız, İstanbul yıkım kırım firması olarak sizlere bir telefon kadar uzaktayız.

İstanbul Moloz Hattı
İstanbul Moloz Hattı

Piyasada faaliyet gösteren diğer firmalara nazaran müşterilerimize en uygun fiyat garantisi vererek, müşteri memnuniyetini temel prensip haline getirmiş bulunmaktayız. Yıkım kırım işlerinin yasal mevzuatına göre hareket ederek, iş güvenliğinin temel ilkelerine uygun çalışma yöntemlerimiz ile rakiplerimizden bir hayli önde bulunmaktayız. Alanında uzman personelimizin sunduğu nitelikli hizmet sonucunda da istenilen zamanda, tarafımıza teslim ettiğiniz işi tamamlayarak, siz, değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul Yıkım Kırım Firması Bünyemizde Uzman Personeller İle Hizmet Veriyoruz

Yıkım kırım işleri, uzmanlık gerektiren, hata kabul etmeyen bir iş olduğundan, görevi ifa edecek personelin firma nezdinde belirli eğitimlere tabi tutulması zaruridir. Aksi durumlarda, ciddi zararlar ortaya çıkabilmekte, hatta geri dönüşü olmayan kayıplara rastlanabilmektedir. Firmamız çalışanları, öncelikle yıkım kırım işlerinin teorik planlarını hazırlamakta, gerekli hesaplamaları yaparak yıkım, kırım faaliyetine başlamaktadır. Yıkım, kırım sırasında ortaya çıkabilecek olası bir kazaya karşı da tüm gerekli güvenlik ekipmanlarını; gerek kendi üzerlerinde gerekse de çevre güvenliği bakımından yıkım alanının önemli noktalarında konumlandırmaktadırlar. İstanbul yıkım kırım firması olarak yıkım kırım işlerinde sektörün zirvesinde yer almanın bir zorunluluğu olarak, hizmet kalitemizi her geçen gün daha da yukarıya taşımak adına mücadele etmekteyiz. Son teknoloji ekipmanlar ile yapılacak işin niteliğine göre araçlar kullanarak, verilen işi; üst seviyede, makul bir fiyata ve çok kısa bir sürede bitirmekteyiz. Yaptığımız işler sonucu elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti, bizler için en büyük ödül olmaktadır.

 

İncelemek İster misin?

İstanbul Moloz Atım Firmaları

İstanbul Moloz Atım Firmaları

Yıllardır İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız ile moloz taşıma ve atım hizmetlerini ustalıkla yapmaktayız. Sektörün başı …