Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Fatih Moloz Atım Hattı

Fatih Moloz Atım Hattı

Fatih Moloz Atım Hattı
Fatih Moloz Atım Hattı

Evlerde, iş yerlerinde veya bahçede yapılan, değişiklik, onarım ve tadilat yapılması sonucunda, yıkım kırım işleri olmakta ve bir takım inşaat atıkları yani molozlar çıkmaktadır. Bu molozları attırmak için genellikle herkes sorun yaşamaktadır. Bu moloz yığıntıları konusunda da etraftan tepkiler de alınabilmektedir. Fatih moloz atım hattı moloz atımı konusunda müşterileri 7/24 hizmet vermekteler. İstanbul Sancaktepe’de hizmet veren firma, Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelerde, moloz atımı konusunda hizmet veriyorlar. Moloz alım ve atım işleri için profesyonel olarak hizmet alabilir ve tüm inşaat döküntüsü sıkıntısından kurtulabilirsiniz.

Moloz Hattı Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Fatih Moloz Atım Hattı
Fatih Moloz Atım Hattı

Fatih moloz atım hattı bu konuda yetkili firmalar tarafından kurulmuş olan, gerçek ya da tüzel kişilerin molozlarını toplamak üzere hizmet veren bir hattır. İhtiyacı olan kişiler, bu hattı arayarak molozlarınızın alınmasını ve moloz atıklarının gerekli yerlere belli bir ücret karşılığında molozların attırılması sağlanır. Moloz hattı aradığında firma çalışanları, müşterilerine en kısa sürede molozlarını atmak üzere aldırırlar. Fatih moloz atım hattı olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hem hızlı hem güvenilir hem de en ekonomik hizmeti sunmak için çalışıyorlar.

Moloz Atımı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Moloz atımı için net bir fiyat vermek zordur. Çünkü moloz atım fiyatlarını etkileyen birçok belirleyici unsur vardır. Moloz atımı etkileyen unsurların başında, atılacak olan molozun miktarı gelir. Moloz miktarı arttıkça moloz atım fiyatı artmaktadır. Daha sonra moloz yükleme işinin kim tarafından yapılacağı gelir. Eğer firma tarafından yükleme yapılacaksa fiyat ona göre değişir. Molozun açık alanda mı olduğu veya bir binadan mı indirileceği de fiyata etki eder. Ayrıca, molozun alınacağı binada asansör olup olmadığı, moloz çuvallı mı çuvalsız mı atılacak olması ve en son molozun alınması istenilen tarih ile saat fiyata etki eden unsurlardır. Moloz hattı aradığında firma çalışanları gerekli bilgileri alarak en doğru ve en ekonomik fiyatı vererek molozları atarlar. Verilen fiyatlara, moloz döküm sahasına döküm ücretleri de dâhildir. Moloz atım ve diğer tüm hizmetlerle ilgili bilgi için 7/24 hizmet.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564https://www.moluzcu.com

Fatih Moloz Atım Hattı
Fatih Moloz Atım Hattı