Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Küçük Çekmece Moloz Atım Hattı

Küçük Çekmece Moloz Atım Hattı

770 bin nüfusu ile Türkiye’nin metropol ilçelerinden birisi olan Küçükçekmece dünya ile rekabet edebilecek seviyeye geliyor. İlçe yeni ulaşım imkânları, sağlık tesisleri, spor alanları, alışveriş merkezleri, yöresel pazarlar, sanayileşme gibi hususlar Küçükçekmece’nin değerini arttırıyor. Yerli ve yabancı yatırımcıların odaklandığı ilçede gelişimi ve değişimi tetikliyor. Değişim şehrin fiziksel koşullarına da yansıyor. Sokaklarda ve caddelerde bulunan duvarların yıkılması, bazı sokak yapılarının kırılması, eski binaların yıkılması işlemleri hız kazanıyor. Belediye, kurumsal firmalar ve yerel ev sahipleri kendilerine ait alanlardaki duvarları yıkıyor ve yenisini inşa ediyor. Ayrıca eski bina ve ofislerin iç tasarımları değiştirilerek müşterilere daha kaliteli hizmet veriliyor. Bunun yapımında iç duvarların yıkılması gerekiyor. Yıkım işlerinin bireysel yetenekler ile yapılması mümkün görünmüyor. Moloz alım hattı işletmeleri yıkım ve kırım yaptıracak kişilerin elini kolaylaştırıyor.

Küçükçekmece Moloz Atım

Küçük Çekmece Moloz Atım Hattı
Küçük Çekmece Moloz Atım Hattı

Yıkım ve kırım işlemleri ön keşif ile başlıyor. Doğru işlemin yapılması ve zamanın iyi ayarlanması için öncelikle plan çıkarılıyor. Yıkım işlemine ne zaman başlanacağı, ne zaman bitirileceği, kaç personel çalışacağı, kamyon ve iş makinelerinden kaç adet ayrılacağı gibi hususlar belirlendikten sonra derinlemesine inceleme yapılıp ücret çıkarılıyor. Anlaşma üzerine moloz alım hattı tarafından derhal işlemler başlatılıyor. Bahçe duvarları, istinat yapıları, her boyuttaki dış yapılar, oda duvarları, banyo seramikleri, fayanslar teknik cihazlar ile kırılıyor. Şap sökülmesi gibi hizmetler de veriliyor. Yine teknik destek ile ortaya çıkan molozlar firmaların araçlarına yükleniyor ve kamusal direktifler doğrultusunda ilgili alanlara bırakılıyor.

Küçükçekmece Moloz Alım Fiyatları

Küçük Çekmece Moloz Atım Hattı
Küçük Çekmece Moloz Atım Hattı

Hizmet almak isteyen insanlar www.duvaryikimkirim.net internet sitesi üzerinden moloz alım hattı işlemleri için teklif alabiliyor. Site üzerinde yer alan iletişim numaraları üzerinden iletişime geçilmesi üzerine firma tarafından randevu veriliyor. Özel keşif araçları ve ekipleri tarafından 24 saat içerisinde belirtilen alanda keşif yapılıyor ve rapor çıkarılıyor. Müşterilere sunulan rapora ücret teklifi de ekleniyor. Tüm yıkım ve moloz taşıma işlemlerinde iş tecrübesi olan ve enerjisini bu alana harcayan uzman personel kullanılıyor. Teknik olarak teknolojik, kapasitesi yeterli ağır vasıta araçlar kullanılıyor. Ayrıca nitelik olarak oldukça iyi hizmet verilirken, hak edilen makul ücretlere işlemler tamamlanıyor. İşlemler esnasında çevre sağılığı, çevre güvenliği ve iş sağlığı hükümlerine istisnasız uyuluyor.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564