Ana Sayfa / Moloz Atım Hizmet Bölgelerimiz / Arnavutköy Moloz Atım Hattı

Arnavutköy Moloz Atım Hattı

Arnavutköy Moloz Atım Hattı
Arnavutköy Moloz Atım Hattı

Sürekli göç alan ve depreme karşı kentsel dönüşümün yaşandığı İstanbul’da, yapı işleri önemli yer tutar. Çarpık kentleşme sorunlarına karşı, hükümetin aldığı önlem paketleri çerçevesinde, belli bölgelerde yıkım işleri yapılır. Kişisel önlem almak isteyen vatandaşlar da binalarını depreme karşı güçlendirmek için, bazı tedbirler alırlar.

Yıkım ve Moloz Atma İşinde Profesyonel Hizmet

Depreme karşı binalarını güçlendirmek isteyenler, binalarının tadilat işlerinde, bazı firmalara ihtiyaç duyarlar. Bu firmalar, yıkım ve yıkım sonrası atıkları atmak için, profesyonel yaklaşımlar sergilerler. Arnavutköy Moloz Alım Hattı da bu firmalardan biridir. Uzman kadrosu ile en profesyonel hizmeti sunar. Girilmesi en zor alanlarda bile, uygun ekipmanları ile hizmet sunacaktır. Binaların istinat duvarları, eski yapılar, gecekondu kategorisinde yerleşim alanlarının yıkımı, firmanın sorumluluk alanı içerisindedir. Ayrıca, fabrika yıkımı, kanal ve tünel açılması gibi nitelik isteyen konularda da firmadan hizmet alınabilir. Firmanın kazım, yıkım ve moloz tahliyesine yönelik, farklı ekipman ve teçhizatı bulunur. Bunlara örnek: Hilti, ekskavatör, kompresör gibi teçhizatlar söylenebilir.

Firmanın kadrosu, bu konuda uzun süreler çalışmış, tecrübeli kişilerden oluşur. Bu nedenle, hiçbir aletin giremediği alanlarda bile, el yordamı ile kazma işlemi yapılabilir. Çevre sorunlarına titiz yaklaşımları ile öne çıkan firmalardan biridir. Bu nedenle, yıkım öncesi, keşif işlemleri gerçekleştirilir. Keşif yapılmasının en önemli amacı, yıkımın yapılacağı gün için, hazırlıklı gelmektir. Uygun alet ve makinalar, yıkımın yapılacağı alana uygun özellikte olacaktır. Ayrıca yıkım sonrası oluşacak atıklar da çevre için önemli bir sorun olacaktır. Atık tahliyesi için, yeterli ekipmanın bulunması önemlidir. Müşteri memnuniyeti ve çevre sorunlarına karşı saygılı yaklaşım, firmanın öncelikli konuları arasındadır. Oluşan atıkların, zaman kaybedilmeden tahliye edilmesi, çevre sağlığı ve görsellik açısından önem taşır. Bu yüzden, hızlı yaklaşımlar ve pratik çözümlerin sunulması önemli hususlar arasındadır. Arnavutköy Moloz Alım Hattı da bu konuda, duyarlı yaklaşımlar gösteren firmalardan biridir.

Arnavutköy Moloz Atım Hattı
Arnavutköy Moloz Atım Hattı

Çevre Bilincine Duyarlı Yaklaşımlar

Yıkım işlerinde, çevreye verilen zararlardan birisi de yaratılan gürültü kirliliğidir. Firmanın yıkım işlerinde çok hızlı yaklaşımları olması, bu süreci en aza indirecektir. Yıkım işlerinde ve oluşan molozların tahliyesinde, güvenilir hizmet için, www.duvaryikimkirim.net sitesinin incelenmesi tavsiye edilir.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564