Ana Sayfa / Moloz / İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Moloz Hattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Moloz Hattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı

Bütün hizmet verdiğimiz bölgelerde gerek hizmet talep eden müşterilerimizden gerekse yapılan telefon görüşmelerinde İstanbul Bütükşehir Belediyesi (ibb) Moloz Hattı sorulmaktadır. Bu nedenle; İstanbul Yalçınlar Moloz Hattı olarak hem bu hususa açıklık getirmek hem de bu hizmeti talep edenlere bir önbilgi olması amacıyla bu yazının ele alınması hasıl olmuştur.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(ibb) Moloz Hattı Nedir?

Bilindiği üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Türkiyenin en büyük belediye başkanlığı olmasının yanında gerek nüfus bakımından gerekse de belediye bütçesi bakımından en büyük belediye başkanlığıdır. Haliyle bu kadar yoğunluk bulunan belediye başkanlığı bünyesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Moloz Hattı belediye tarafından hayata geçirilmiştir. Kırım yıkım tadilat ve dekorasyon sonucunda oluşan moloz yığınlarını bertaraf etmek ve ilgili yasal döküm sahallarına götürmek üzere kurulmuş bir hizmet birimi hattıdır. Özellikle her büyükşehir belediyelerinde olduğu gibi moloz atım hizmetleri ilgili büyükşehir belediyesi veya mahalli belediye başkanlığınca yapıldığı gibi gerçek ve tüzel kişiliklerce de yapılmaktadır.

Biz İstanbul Yalçınlar Moloz Hattı da bu moloz atma ve kırım hizmetleri veren bir yapı olup mevcut belediye başkanlıklarıyla veya İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı ile aynı fiyat politikası izlemekte ve oluşan moloz yığınları daha hızlı bir şekilde bürokratik işlemlere takılmadan uygun fiyat politikası ile bertaraf etmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı

İBB moloz Hattı Görev Alanı

İstanbul Bütükşehir Belediyesi Moloz Hattı görev alanı yıkım kırım dekorasyon tadilat vb. gibi iş ve işlemler sonucunda ortaya çıkan moloz yığınlarının ilgili yasal döküm alanına götürülmesidir. Bunun haricinde moloz hattının görev tanımına giren başka da bir husus bulunmamaktadır.

Kimler Bu Hizmetten Yararlanabilir?

Moloz atım hizmetlerinden Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde olan her birey yada kurum ve kuruluş yararlanabilir.

Sonuç olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı belediye sınırları dahilinde hizmet vermekte olup bunun yanında gerçek ve tüzel kişilere ait moloz atım hizmetleri yürüten firmalar da bulunmaktadır. İstanbul Yalçınlar Moloz Atım Hattı bu hizmeti gerçekleştiren bir firmadır. Fiyat politikası ilgili belediye başkanlıkları ile aynı olmakla beraber daha hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Moloz yığını toplatmak ve Yıkım-Kırım işleri için hemen arayın hemen teklif alın:

tel: +90 541 799 54 43https://www.moluzcu.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı

İncelemek İster misin?

İstanbul Molozcu

İstanbul Molozcu

Moloz, en basit tanımı ile inşaat sonrası ortaya çıkan inşaat çöpü ya da inşaat artığı …

Bir cevap yazın