Ana Sayfa / Moloz / Alo Moloz Hattı

Alo Moloz Hattı

alo moloz hattı
alo moloz hattı

Ülkemizde özelliklede Büyük Şehir Belediyeleri sınırları içinde büyük projeler (3. Havaalanı gibi), artan inşaat sayıları,  iş yerleri ve evlerin kısaca bütün yaşam alanlarının tamir, tadilat, dekorasyon ve yenilenmesi sonucunda ortaya çıkan molozların bertaraf edilmesi problemini de beraberinden getirmiştir.

İşte bütün bu nedenlerden dolayı gerek Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını, gerek yerel Belediye Başkanlıklarını gerek ise gerçek ve tüzel kişiliklerce Alo Moloz Hattını kurmaya itmiştir. Bu konuda Yalçınlar İstanbul Moloz Atım Hattı olarak tüm İstanbul merkez ve merkeze bağlı ilçelerinde bu hizmeti yürütmek üzere bir Misyon üstlenmiştir.

Alo Moloz Hattı Nedir?

İnşaat, ev, işyeri, bahçe gibi yaşam alanlarının yenilenmesi, tadilatı veya dekorasyonu sonucunda ortaya çıkan moloz ve moloz yığınının belediyeler ile gerçek ve tüzel kişi, kuruluşlarca bertaraf edilmesi için kurulan moloz atım hizmetidir. Yalçınlar Moloz Atım Hattı da bu hizmet sağlayıcılarından bir tanesi olup sadece İstanbul sınırları içinde hizmet vermektedir.

 

Alo Moloz Hattı Telefon Numarası nedir?

Moloz Hattının telefon numarası sitemizin ana sayfasında da görüleceği üzere hem üst kısımda hem de yan bileşenlerden belirtilmiştir. Alo Moloz Hattını 0541 779 54 43 numaralı telefondan veya 0541 370 65 64 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Watsapp hattını direk tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Molozlar ne kadar sürede alınır?

Molozlar ne kadar sürede alınır?
Molozlar ne kadar sürede alınır?

Tarafınızca alınması talep edilen moloz veya moloz yığınlarını hangi semtte olduğuna bakılmaksızın size en yakın ekibimiz yönlendirilmektedir. Tarafınıza ekibimizce ne kadar sürede gelineceği bilgisi muhakkak verilecektir. İstanbul’un trafik yoğunluğu ve zorunlu haller dışında ekibimizce belirlediğiniz adresinize en kısa sürede gelinecektir.

Nasıl Eleman Temin Edebilirim?

Yaptığınız yıkım, kırım, tadilat ya da moloz atımı için eleman ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Çalışma ekibimiz bünyesinde bulunan çalışma arkadaşlarımızı ihtiyaçlarınız olan sayı kadar yönlendirme yapıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bizimle iletişime geçip ne kadar eleman ihtiyacınızın olduğunu iletmeniz yeterlidir. Kaç kişi olacağı, ne iş yapmaları gerektiği ve yapılacak işin tahmini miktarının belirtilmesi gerekmektedir. Çünkü yapılması talep edilen işe uygun ve deneyimli eleman planlamamızı ona göre şekillendiriyoruz.

Moloz yığını toplatmak için hemen arayın hemen teklif alın: tel: +90 541 370 6564https://www.moluzcu.com

Eleman temin etme
Eleman temin etme

 

İncelemek İster misin?

İstanbul Molozcu

İstanbul Molozcu

Moloz, en basit tanımı ile inşaat sonrası ortaya çıkan inşaat çöpü ya da inşaat artığı …

Bir cevap yazın