Ana Sayfa / Moloz / İstanbul Yıkım Kırım Hizmeti

İstanbul Yıkım Kırım Hizmeti

İstanbul Moloz Atım Hattı olarak moloz atım hizmetinin yanında kırım yıkım işlerinde de hizmet vermekteyiz. Yapılması istenen kırım yıkım işinin İstanbul’un hangi semt veya mahallesinde olduğuna bakılmaksızın talebiniz doğrultusunda iş ve işlemler yürütülmektedir. Yapılmasını istediğiniz iş için fiyat teklifi isteyebilir, 7/24 arayabilir veyahut keşif talep edebilirsiniz. İstanbul yıkım kırım hizmeti sayesinde hiçbir şeye dokunmadan işlerinizi halledebileceksiniz. Ekibimiz profesyonel bir şekilde çalışarak çevreye zarar vermeden yıkım kırımı sonlandırmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin yapılması talep edilen kırım yıkım işleri için İstanbul Moloz Atım Hattı ile iletişime geçip ücretsiz keşif isteğinde bulununuz. Talebinizin kırım yıkım ekibimize ulaşması akabinde ekiplerimizce söz konusu yapılması istenen iş mahallinde gerekli çalışmalar ve ücretsiz keşif yaptıktan sonra fiyat teklifinde bulunacaktır. Yapılması talep edilen kırım yıkım işinin yerinde keşif yapılmasının gerekli olmaması halinde 0541 779 5443 numaralı telefonun Whatsapp hattı üzerinden kırım yıkıma konu alanın kapsamlı çekilen fotoğraflarının tarafımıza gönderilmesi halinde de fiyat teklifi verilebilmektedir. Ancak her iki tarafında mağduriyetlerine yol açmayacak ve en sağlıklı yöntemin yerinde keşif yapılmasının ardından fiyat teklif verilmesi durumudur. Ve tarafımızca da en çok tercih ettiği husustur.

Ekiplerimizin İstanbul yıkım kırım hizmeti anlamında İstanbul sınırları içinde verdiği hizmetler aşağıda listelenmiş ve siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunulmuştur.

 İstanbul Yıkım Kırım Hizmeti
İstanbul Yıkım Kırım Hizmeti

 

Duvar Yıkım Kırım

Evlerinizin, iş yerinizin, bahçenizin ve yahut çalışma ofisinizin ve benzeri yapılarınızın değiştirilmesi, onarılması veya tadilatının yapılması durumunda var olan duvarların yıktırılması gerekmektedir. İşte bu durumda duvar yıkım kırım işleri için kalifiyeli personele ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız olarak bu ve benzeri duvar yıkım kırım işleri için personel talebinde bulunup fiyat teklifi almanız mümkündür. İstanbul yıkım kırım hizmeti yapılacak duvarın taş örme, tuğla örme veya beton örme olması durumuna ve işin büyüklüğüne göre personel temini firmamız tarafından sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizle fiyat konusunda anlaşma sağlamamız halinde işin ehli duvar yıkım kırım işleri ekibimizle gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra etrafa ve diğer bütün malzeme ve yapılara zarar vermeden en kısa sürede belirtilen duvar yıkım kırım işleri tamamlanmaktadır.

 İstanbul Yıkım Kırım Hizmeti
İstanbul Yıkım Kırım Hizmeti

Şap ve Beton kırma

Bulunduğunuz yaşam alanı içerisinde kırılması gereken şap ve beton kırma işleriniz için de yıkım kırım ekibimizden hizmet talep edebilirsiniz. Talebiniz halinde ekibimiz tarafından şap ve beton kırma işlemleri için gerektiğinde ücretsiz keşif yaparak gerekli güvenlik önlemleri alır. Akabinde mevcut şap ve beton kırma işi için kaç personel gerekiyorsa bu hususta yeterli sayıda personel temini ve kırım malzemeleri ile birlikte mahallinde kırım faaliyetini tamamlar.

 İstanbul Yıkım Kırım Hizmeti
İstanbul Yıkım Kırım Hizmeti

 

Moloz Atım Hizmetleri

Duvar yıkım kırım, şap ve beton kırma ile diğer bütün yıkım kırım işleri, tadilat dekorasyon ve yenileme sonucunda ortaya çıkan molozların atım hizmeti vermekteyiz. Gerek ekibimizce gerekse tarafınızca daha önce yapılan veya yaptırılan yıkım kırım tadilat ve dekorasyon sonucu ortaya çıkan molozları yine aynı ekiple işleri yürütüyoruz. Ortaya çıkan molozlar çuvallı veya çuvalsız olması fark edilmeksizin ekibimizce yüklenilir. Ve gerek Büyükşehir Belediyesi gerek ise mahalli Belediye Başkanlığınca belirlenen Moloz Döküm Sahalarına götürülmektedir.

İncelemek İster misin?

İstanbul Duvar Kırma Hizmeti

Sahip olduğunuz bina ve diğer yapılarda zaman zaman değişiklikler yapmak hasıl olabilir. Bu bir tadilat …