Ana Sayfa / Moloz / İstanbul Fayans Kırımı

İstanbul Fayans Kırımı

Fayans, belirli bir karışım haline getirilen toprağın şekil verilerek ısıtılması ile oluşan bir malzemedir. Uygulamada genellikle fayans ve seramik birbirine karıştırılmaktadır.  Fayans ile seramik birbirine çok benzemekle birlikte; fayans, seramiğin daha çok kez pişirilmesi ile ortaya çıkar ve ayrıca zemini diğerine göre daha pürüzsüz bir yapıdadır. Fayans genel olarak duvarda ve iç yüzeylerde kullanılmaktadır. Fayansın ve seramiğin belirli farkları bunlar olmakla birlikte, zamanla, çeşitli nedenlere bağlı olarak fayansların kırılması gerekebilir. Kırma nedeni, bir tadilat zorunluluğu olabileceği gibi, fayansın toptan değiştirilmesi düşüncesi de olabilir. İstanbul fayans kırımı işini, piyasada faaliyet gösteren diğer firmalardan çok daha kaliteli ve çok daha ucuza yapmaktayız.

İstanbul Moloz Hattı
İstanbul Moloz Hattı

Fayans ve seramiğin yapısı ve kırımı hakkında hiçbir tecrübesi ve bilgisi olmayan firmaların verdikleri iş tekliflerine itibar etmeyiniz. Fayans kırımı ciddi bir iş olduğundan, yanlış firmalarla çalışılması sonucunda, yapı çevresi zarar görebilmekte, iş maliyeti ciddi anlamda artabilmektedir. Tecrübeli ekibimizle, İstanbul fayans kırımı işlerinizde, kalite ve fiyat güvencesi veriyoruz. Fayans kırımı uygulamasında gerekli yöntemleri titizlikle uygularken, iş güvenliği gereklerini yerine getirmekten de geri durmuyoruz. İş alanı ve çevresine zarar vermemek adına, işe başlamadan önce gereken önlemleri alarak, iş sunumu konusunda hasarsızlık teminatı da veriyoruz.

İstanbul Fayans Kırımı İşini Aldınız, Peki Sonrası?

Fayans kırım işini aldıktan sonra, iş ile ilgili teorik hesaplamaları yapıyoruz. İşin niteliğine uygun ekipmanları belirleyerek, işin kalitesine uygun personeli görevlendiriyoruz. İşinin ehli çalışanımız görev sahasına geldiğinde, güvenlik tedbirlerini alarak işe başlıyor. Doğru yöntemler kullanarak, iş tanımında yer alan kırım işlerini özveri ile gerçekleştiriyor. Çok kısa sürede tamamlanan iş karşılığında talep ettiğimiz fiyatı duyduğunuzda çok şaşırabilirsiniz. İstanbul fayans kırımı işleriniz için müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızı, siz, değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. İstanbul içinde her yere tam zamanında giderek, verilen işi tam zamanında hallediyoruz. Fayans kırım işinin gerektirdiği özveriyi biliyor ve firmamıza yakışan kalitede sunmakla mükellef olduğumuz hizmeti, her aldığımız işle birlikte müşterilerimize sunuyoruz. Esnek çalışma saatleri uygulayarak sizleri zor durumda bırakmıyor, üzerimizdeki kaliteli iş sunma baskısını her işimizde hissediyoruz.

İncelemek İster misin?

İstanbul Duvar Kırma Hizmeti

Sahip olduğunuz bina ve diğer yapılarda zaman zaman değişiklikler yapmak hasıl olabilir. Bu bir tadilat …