Ana Sayfa / Moloz / Güngören Moloz Atımı

Güngören Moloz Atımı

Molozlar yapı içerisinde ya da dış cephesinde gerçekleştirilen yıkım ve kırım işlemleri sonucunda ortaya çıkan taş, verin, kum gibi malzemelerden oluşan gereksiz döküntülerdir. Oluşan bu döküntüler sonrasında kullanım alanı olmadığından ve doğa da çözülmesi zor olduğundan doğru şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Oluşan molozları doğru alanlarda toplamak ve belediyelerce belirlenmiş bölgelerde biriktirmek zorunlu bir husustur. Bireyler istedikleri yerlere molozları dökme yetkisine sahip değildir. Bu açıdan Güngören moloz atımı işlemini gerçekleştiren firmalara birçok iş düşmektedir. Moloz atımı ve taşımacılığı sağlayan bu firmalar kişi ya da kurumlardan teslim aldığı molozları belediyelerle anlaşmalı olarak gerekli yerlere iletir ve bu alanlarda doğru birikim sağlar.

Moloz taşımacılığı birçok birey tarafından basit ve gereksiz olarak atfedilebilmektedir. Ancak gelişen toplum ile beraber yapılar üzerinde yapılan değişimlerin artmasıyla birlikte kişiler için molozların varlığı büyük sıkıntı oluşturmaktadır. Bu anlamda molozların doğru alanlara dökülmesini teşvik etmek aynı zamanda doğanın zarar görmesini engellemek adına belediyeler tarafından ceza işlemleri gerçekleştirmektedir. Bireyler bu cezalardan uzak durabilmek adına belirli alanlara molozları taşımak zorundadır ancak birçok is arasında bununla uğraşmak istemeyen kişiler Güngören moloz atımı sağlayan firmalarla işbirliği halinde hareket etmektedir. Oluşan bu durum sayesinde molozlardan kurtulan bireyler aslında aynı zamanda moloz atımı ve taşımacılığı yapan bu firmaların önemini de giderek anlamaktadır.

Önceliğimiz Doğayı Korumak

Moloz atımı işlemini gerçekleştiren ve moloz konusunda birçok noktada etkili olan firmamız sizler adına çalışmalarına devam etmektedir. Bizlerin oluşum anındaki ilk düşünce elbette ki moloz konusunda oluşan eksikliği gidermek olmaktadır. Bununla birlikte bireylerin sonrasında yaşayabileceği bir doğa oluşturmak ve doğanın korunumunu sağlamak gelmektedir. Bizler tam olarak bu amaçla hareket ederken bireylerin Güngören moloz atımı gibi birçok ilçe de bu konuya uygun hareket etmesi gerekir. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde:

  • Yaşanacak doğa alanları zarar görmekte,
  • Canlıların yaşam alanları kısıtlanmakta,
  • Belediyeler tarafından ceza işlemleri uygulanmakta,
  • Aynı zamanda insanlar arasında düzensiz ve yasalara uymayan bir karmaşa oluşmaktadır.

Sizler de moloz atımı konusunda aklınıza takılan her konu için bizlere telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

İncelemek İster misin?

İstanbul Duvar Kırma Hizmeti

Sahip olduğunuz bina ve diğer yapılarda zaman zaman değişiklikler yapmak hasıl olabilir. Bu bir tadilat …