Ana Sayfa / Moloz / Çatalca Moloz Atımı

Çatalca Moloz Atımı

Moloz atımları kişilerin zorlandığı durumların başında gelirken aynı zamanda moloz taşımacılığı yapan firmaların ise oldukça kolay bir iş yaptıkları düşünülmektedir. Öncelikle molozun ne olduğu konusunda bilgi vermek gerekirse birçoğumuz tarafından bilindiği üzere özellikle kırım işlemleri sonucunda ortaya çıkan kullanılamaz halde bulunan her tür atıktır. Bunlara genel anlamda moloz denilmektedir. Molozların varlığı çevre adına büyük tehdit oluşturmaktadır. Bu yüzden herhangi bir alanda biriktirilmesi daha doğru olmaktadır. Çatalca moloz atımı firmaları teslim aldıkları her molozu belediyelerce belirlenmiş alanlara atımı sağlanmaktadır. Bu sayede dilediğiniz hizmeti firmalardan sağlamanız mümkün olmaktadır ve molozlarınızdan bir enerji harcamaksızın kurtulmanız mümkün kılınmaktadır.

Moloz atımı sağlayan firmaların işlerinin oldukça kolay olduğu ya da sadece taşımacılık yaptıkları düşünülmektedir. Halbuki Çatalca moloz atımı firmaları sadece bu işlerle uğraşmaksızın farklı işlemleri bünyesinde bulundurabilmektedir. Aynı zamanda moloz atımı durumu sanıldığı kadar kolay da olmamaktadır. Molozların oluşumundan itibaren anlaşılan moloz atımı firmaları bunları araçlara yüklerken oldukça fazla efor sarf etmekte aynı zamanda eğer açık alanda ise ağır araçlarla bu taşıma işlemini sağlamaktadır. Ancak sadece bununla kalmayarak doğru alanlara molozların dökümünün sağlanması adına belediyeler ile gerekli görüşmeler yapılarak bu alanlara döküm adına izin çıkarılmaktadır. Firmalar ancak bu doğrultuda hareket ettikleri doğrultuda kişiler molozları en doğru şekilde taşıyabilmektedir.


Moloz Atımının Önemi

Eskiden bireyler tarafından molozların atılması belirli alanlara değil doğa içerisine yapılmaktaydı. Özellikle orman içleri ve aynı zamanda yol kenarları olmaktadır. Ancak bu durum çevrenin zarar görmesine sebep olmaktadır ve bunun önüne geçilmek adına gerekli koşullar oluşturulmaktadır. Çatalca moloz atımı firmaları arasında bulunan firmamız bu anlamda:

  • Çevreyi daha sağlıklı bir şekilde geleceğe taşımak adına,
  • Canlıların yaşam alanlarını korumak,
  • Hayvanların ve özellikle çocukların alanlarını kısıtlamamak
  • Sadece çevre kirliliği değil görüntü ve hava kirliliğini önlemek adına moloz taşımacılığı hizmetini sizlere sunmaktayız.

Sayılan bu maddeler doğrultusunda taşımacılık hizmeti almak oldukça büyük önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra birçok bireyde belediyeler tarafından verilmiş ve 2007 yılı sonrası güncellenmiş yüksek meblağdaki para cezasından kaçınmak adına firmalarla anlaşmaktadır.

İncelemek İster misin?

İstanbul Duvar Kırma Hizmeti

Sahip olduğunuz bina ve diğer yapılarda zaman zaman değişiklikler yapmak hasıl olabilir. Bu bir tadilat …