Ana Sayfa / Moloz / Belediye Moloz Hattı Nedir? Bu Hizmetten Nasıl Yararlanırım?

Belediye Moloz Hattı Nedir? Bu Hizmetten Nasıl Yararlanırım?

Belediye Moloz Hattı
Belediye Moloz Hattı

Öncelikle şunu belirtelim ki biz Belediye Moloz Hattı değiliz. Ve belediyeler gibi amme hizmeti de vermiyoruz J Amacımız burada sizlere Belediye Moloz Hattı nedir? Bu hizmetten nasıl faydalanırım gibi sorularınıza cevap vermek ve sizlere yardımcı olmaktır.

Bilindiği üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi dahil olmak üzere toplamda 40 adet belediye başkanlığı bulunmaktadır. Kimi belediye başkanlıkları moloz yığınlarını almakta ve moloz döküm sahaları bulunmakta olmasına karşılık çoğu belediye başkanlığının da bu hizmeti bulunmamaktadır.

Belediye Moloz Hattı Nedir?

Belediye Moloz Hattı ilgili belediyesince kendi hizmet sınırları içerisinde (belediye sınırları içerisinde) ortaya çıkan moloz yığınlarını ücret karşılığında bertaraf etmek için kurduğu bir hizmet hattıdır. Bu hizmeti doğrudan sağlayan İstanbul ilçe belediye başkanlıkları yanında bu hizmeti veremeyen belediyelerde bulunmaktadır. Yani her Belediye Başkanlığı bu hizmeti vatandaşlarına sağlayamamaktadır.

Bu hizmetten nasıl yararlanabilirim?

Moloz yığınlarınızın olması halinde öncelikle bulunduğunuz ilgili ilçe belediye başkanlığını arayıp talep oluşturun ve molozlarınızın alınması isteyiniz. Sonuç alamamanız halinde büyük Büyükşehir Belediye Başkanlığını arayınız. Bu noktada da hizmet alamadıysanız lütfen bizi arayın J biz gelip moloz yığınlarını bulunduğu yerden çuvallı veya çuvalsız aynı fiyata ve daha hızlı bir şekilde bulunduğu yerden alalım.

Belediye Moloz Hattı Ücretsiz Mi?

Hayır. Belediye moloz hattı ücretsiz değildir. Her belediye başkanlığı sunduğu bu hizmet karşılığında doğal olarak bir ücret talep etmektedir. Ama hangi belediyenin ne kadar ücret talep ettiği konusunda net bir fikrimiz yok.

Belediye Moloz Hattı
Belediye Moloz Hattı

Belediyeler Varken Neden Biz?

Belediye Moloz Hattı bu hizmeti sağlıyorken neden siz bu alanda hizmet veriyorsunuz diye sorabilirsiniz. Şöyle ki bu anlatacaklarımız konusunda kesinlikle herhangi bir belediye hizmetini kötülemeye yönelik değildir. Amaç sadece neden hizmet verdiğimizi neden bizim tercih edilmesi gerektiği hususunda bilgi vermektir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi biz bir belediye hizmet sağlayıcısı değiliz. Moloz atım ve yıkım kırım işlerinde hizmet sağlayan tüzel bir kuruluşuz. İlgili belediye moloz hattından daha hızlı hizmet sağlıyoruz öncelikle. Fiyat politikamız daha uygundur.

Hantal ve zorlayıcı bürokratik prosedürlere takılmadan moloz yığınlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde bertaraf etmek istiyorsanız https://www.moluzcu.com/ üzerinden talep oluşturun veya 0541 779 5443 nolu telefonu hemen arayın hemen teklif alın.

İncelemek İster misin?

İstanbul Duvar Kırma Hizmeti

Sahip olduğunuz bina ve diğer yapılarda zaman zaman değişiklikler yapmak hasıl olabilir. Bu bir tadilat …